Partnerzy serwisu:

Rewelacyjna majówka z PolRegio. 10 dni jazdy pociągami za 95 zł

inf. prasowa 12.04.2017 1,2k

Rewelacyjna majówka z PolRegio. 10 dni jazdy pociągami za 95 zł
Majówka z Polregio i świętokrzyski ImpulsFot. Przewozy Regionalne
Pierwszy weekend maja to dla wielu początek sezonu turystycznego. Dla tych, którzy w majówkę chcą wyruszyć w Polskę, największy kolejowy przewoźnik pasażerski – PolRegio – przygotował wyjątkową ofertę: bilet umożliwiający podróżowanie bez limitów przez prawie 10 dni!
Tegoroczna majówka wyjątkowo sprzyja podróżowaniu. Majówka z PolRegio – bo tak nazywa się najnowsza oferta Przewozów Regionalnych – to bilet umożliwiający odbycie nieograniczonej liczby przejazdów w czasie od 28 kwietnia (od 18:00) do 8 maja (do 6:00), czyli przez prawie 10 dni! Nowa oferta podzielona została wg kategorii wiekowych. Osoby poniżej 26. roku życia (kryterium jest jedynie wiek, nie zaś status ucznia lub studenta) będą mogły kupić go w cenie 49 zł, a pozostali pasażerowie zapłacą za niego tylko 95 zł. Bilety w ofercie Majówka z PolRegio będą dostępne w kasach biletowych oraz na stronie www.biletyregionalne.pl już od 20 kwietnia.

Przewozy Regionalne pod marką PolRegio oferują swoim pasażerom bogatą siatkę połączeń. Codziennie na trasy w większości regionów kraju wyjeżdża około 1800 pociągów, które docierają również do wielu miejscowości nieobsługiwanych przez innych przewoźników. PolRegio zapewnia też połączenia do popularnych miejscowości turystycznych, takich jak: Krynica-Zdrój, Zakopane, Szklarska Poręba, Kołobrzeg, Hel, Giżycko i Zagórz (dojazd w Bieszczady).

– Korzystając z oferty Majówka z PolRegio, nie trzeba się ograniczać – podczas jednego długiego weekendu można odwiedzić różne zakątki Polski! Kilka lat temu przewoźnik postawił na zintegrowany transport. Honoruje i sprzedaje bilety większości operatorów kolejowych, a z połączeń PolRegio korzystają także pasażerowie komunikacji miejskiej z wielu polskich aglomeracji. Ze zintegrowanego biletu mogą korzystać już mieszkańcy Dolnego Śląska, a już wkrótce pojawi się on także w Świętokrzyskiem.Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
POLREGIO
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony