Partnerzy serwisu:

RegioJet: Sprzedaliśmy ponad 30 tysięcy biletów na pociąg do Chorwacji

Michał Szymajda 25.05.2021 3,5k

RegioJet: Sprzedaliśmy ponad 30 tysięcy biletów na pociąg do Chorwacji
fot. RegioJet
28 maja po raz pierwszy w 2021 roku z Pragi do Rijeki i Splitu wyruszy pierwszy pociąg sezonowy RegioJet. Przewoźnik zamierza powtórzyć ubiegłoroczny sukces połączenia.
RegioJet pochwalił się właśnie, że sprzedał już ponad 30 tysięcy biletów na pociągi, a obecna dzienna sprzedaż sięga nawet tysiąca miejscówek. Sprzedaży sprzyja zapowiedź łatwiejszego przekraczania granic i wprowadzenia “paszportów covidowych”.

Z głównej stacji czeskiej Pragi pierwszy pociąg ruszy w piątek 28 maja o godzinie 16:46. Inaczej niż w roku ubiegłym, tym razem pojedzie przez Bratysławę i Budapeszt prosto do Chorwacji, omijając Słowenię. Ma to ułatwić prowadzenie pociągu i uprościć procedury związane z przekraczaniem granic. Grupa wagonów do Splitu i Rijeki będzie dzielona na stacji Ogulin.

– Sprzedaliśmy wszystkie miejsca na grupę wagonów pierwszego pociągu do Splitu, natomiast w wagonach do Rijeki są jeszcze pojedyncze miejsca – powiedział Aleš Ondrůj, rzecznik prasowy RegioJet.

Cieszymy się, że możemy powtórzyć ubiegłoroczny sukces, kiedy stworzyliśmy atrakcyjną i bezpieczną ofertę dla turystów podróżujących między Chorwacją, Czechami, Słowacją i Węgrami. Wówczas nasz projekt uzyskał średnim obłożeniem przekraczające 90% dostępnych miejsc i cały projekt przyniósł również korzystny efekt ekonomiczny. Realizujemy go bez dotacji, na własny rachunek – powiedział Radim Jančura, prezes operatora.

Więcej informacji na temat cen I warunków podróży w pociągu można znaleźć tutaj.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony