Partnerzy serwisu:

RBF ma trzech nowych członków

Jakub Madrjas 22.01.2016 108

RBF ma trzech nowych członków
rys. RBF
Działania Forum Kolejowego Railway Business Forum wokół budowy szerokiego lobby, które ma wpływać na kształtowanie i rozwój rynku, inicjowanie przedsięwzięć propagujących nowe inwestycje, stanowienie regulacji prawnych przyjaznych branży transportu szynowego, przynoszą wymierne efekty, o czym świadczy rosnąca liczba członków RBF. W ostatnim czasie szeregi organizacji zasiliły trzy nowe firmy: Kolejowe Zakłady Łączności Sp. z o.o., Technitel Polska S.A. oraz Certyfikacja Infrastruktury Transportu Sp. z o.o.
– O sile naszej organizacji, o skuteczności w realizowaniu celów statutowych, oprócz dobrego programu, decyduje liczba i zaangażowanie członków RBF. Dlatego też przystąpienie do Forum Kolejowego Railway Business Forum kolejnych firm o dużej aktywności gospodarczej jest dla nas powodem szczególnej satysfakcji i liczącym się wsparciem – powiedział przewodniczący zarządu RBF Adrian Furgalski.

Kolejowe Zakłady Łączności Sp. z o.o. w Bydgoszczy należą do Grupy PKP Informatyka sp. z o.o. Są jedynym polskim producentem i dostawcą kolejowych tablic informacyjnych LCD oraz tablic paletowych. Kolejowe Zakłady Łączności to także największy i najstarszy producent automatów biletowych w Polsce. W tej dziedzinie KZŁ dostarczają automaty nie tylko na kolej, ale również do miast, instytucji i firm prywatnych. W ostatnim czasie Spółka wprowadziła na rynek najnowocześniejsze parkomaty w Polsce, które pełnią także funkcję informatorów.

Przedmiotem działalności spółki Technitel Polska jest kompleksowa obsługa klienta przy realizacji inwestycji i eksploatacji, obejmującej infrastrukturę techniczną, telekomunikacyjną, teleinformatyczną oraz elektroenergetyczną. Firma działa na terenie całej Polski, jak również poza granicami kraju. Posiada bogate doświadczenie w budowie światłowodowych sieci transmisji danych – FTTx. Wykonuje instalacje w każdej dostępnej na rynku technologii. Jako jedna z pierwszych w Polsce wykonała mikrokanalizację, ułożyła światłowody w kanalizacji ściekowej, a także podwieszała je na słupach energetycznych. Wykonuje także prace koncepcyjne i projektowe.

Certyfikacja Infrastruktury Transportu Spółka z o.o. (CIT) z siedzibą we Wrocławiu jest jednostką notyfikowaną nr NB 2365 do Dyrektywy 2008/57/WE w sprawie interoperacyjności systemu kolei we Wspólnocie. W jej ofercie znajdują się: certyfikacja podsystemu "infrastruktura" i "energia" na zgodność z wymaganiami interoperacyjności, szkolenia otwarte dotyczące interoperacyjności, sporządzanie analiz i opracowań dot. interoperacyjności oraz usługi dotyczące bocznic kolejowych. Spółka oferuje także usługi na rzecz sektora kolei, wykraczające poza zakres certyfikacji, jak: sporządzanie analiz i opracowań dot. interoperacyjności, szkolenia otwarte dotyczące interoperacyjności oraz usługi dotyczące bocznic kolejowych.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony