Partnerzy serwisu:

Public Transport Service wykonana naprawy Elfów KM i modernizację SA108

Jakub Madrjas 30.06.2020 21

Public Transport Service wykonana naprawy Elfów KM i modernizację SA108
fot. KM
W ostatnim czasie firma Public Transport Service podpisała dwa interesujące kontrakty. Łączna wartość umów wynosi 8,6 mln złotych brutto. 
Naprawy P2 i P3 Elfów KM

Pierwszy z kontraktów został podpisany 19 czerwca 2020 roku; to umowa na serwis utrzymaniowy i naprawczy wraz z zapewnieniem fabrycznie nowych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych dla 16 sztuk elektrycznych zespołów trakcyjnych typu 22WE serii EN76 (Elf) Kolei Mazowieckich. Wartość umowy to 2,6 mln zł netto (co odpowiada 3,2 mln zł brutto).

W ramach przedmiotu umowy Public Transport Service ma zapewnić serwis bieżący oraz wykonywanie przeglądów zarówno drugiego, jak i trzeciego poziomu utrzymania. To nie pierwsza umowa PTS na utrzymanie taboru elektrycznego – jak informuje spółka, w bieżącym utrzymaniu ma już blisko 40 pojazdów elektrycznych najnowszej generacji. 

Kolejna modernizacja SA108

Z kolei 25 czerwca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu została zawarta umowa pomiędzy Województwem Wielkopolskim a konsorcjum Public Transport Service oraz Seluch Dariusz Selka dotycząca wykonania naprawy głównej wraz z modernizacją pojazdu SA108-010. O przetargu na tę naprawę pisaliśmy tutaj.

Wartość umowy to 5,4 mln zł brutto. Termin realizacji umowy został ustalony do 380 dni kalendarzowych, licząc od dnia podpisania umowy. W ramach umowy oprócz zakresu naprawy głównej, zgodnego z DSU, Zamawiający przewidział także szereg modernizacji, tj. system monitoringu, modernizację systemu informacji pasażerskiej, wylotu spalin, oświetlenia wewnętrznego oraz sufitów.

To kolejna naprawa SA108, które konsorcjum PTS i Seluch wykona na rzecz Województwa Wielkopolskiego. Pierwsza umowa na przeglądy SA108 na rzecz UMWW została podpisana w listopadzie 2019 roku.
PARTNERZY DZIAŁU
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony