Partnerzy serwisu:

Pseudokobice zniszczyli pociąg, zostali zatrzymani

inf. pra 03.11.2022 2,8k

Pseudokobice zniszczyli pociąg, zostali zatrzymani
fot. Policja
Białostoccy policjanci zatrzymali 6 pseudokibiców w związku z wybiciem szyb w wagonach. Podejrzani obrzucili kamieniami pociąg, którym na mecz piłkarski przyjechali kibice z Warszawy. Wszyscy usłyszeli zarzuty zniszczenia mienia działając w sposób chuligański. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.
Białostoccy policjanci podają, że dostali zgłoszenie o grupie osób, która obrzucała kamieniami pociąg specjalny, którym podróżowali kibice z Warszawy. Do zdarzenia doszło w trakcie meczu na osiedlu Antoniuk.

Jak czytamy policjanci ustalili, że grupa osób rzucając kamieniami wybiła szyby w dwóch wagonach, po czym rozbiegła się w pobliskie uliczki. Wartość strat oszacowana przez właściciela to 6500 złotych.

Już po kilku minutach poszukiwań policjanci zatrzymali 6 mężczyzn w wieku od 18 do 33 lat. Cała szóstka już następnego dnia usłyszała zarzuty zniszczenia mienia działając w sposób chuligański. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności - podkreśla policja.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony