Partnerzy serwisu:

Przez komórkę i na stronie PKP. Arriva rozszerza sprzedaż biletów

RK/Arriva/PKP Informatyka 04.07.2016 378

Przez komórkę i na stronie PKP. Arriva rozszerza sprzedaż biletów
Fot. Jędrzej Pilarski
Arriva RP uruchomiła kolejny kanał dystrybucji biletów – aplikację mobilną Arriva Rail umożliwiającą zakup biletów przez telefon komórkowy.
Jak informuje przewoźnik, aplikacja stworzona została we współpracy z firmą Teroplan, właścicielem portalu e-podróżnik i jest dostępna do bezpłatnego pobrania w sklepach z aplikacjami. Nowy kanał sprzedaży umożliwia zakup biletów jednorazowych na połączenia regionalne i międzyregionalne wraz z obowiązującymi ulgami i ofertami promocyjnymi. Rozwiązanie umożliwia m.in. zakup biletów w jednej transakcji na połączenia z przesiadką, korzystanie z nawigacji podczas podróży, sprawdzanie aktualnego rozkładu jazdy pociągów Arriva RP oraz rozkładu jazdy komunikacji miejskiej w Toruniu, Bydgoszczy i Gdańsku.

Aby kupować bilety za pośrednictwem aplikacji, należy się zalogować. Korzystanie z dodatkowych funkcji aplikacji nie wymaga logowania ani zakładania konta. Sposoby płatności za bilet to: wirtualna portmonetka, usługa bezpośredniego przelewu z konta lub karta płatnicza. Wszystkie płatności realizowane w aplikacji wolne są od dodatkowych opłat i prowizji. – Jesteśmy otwarci na nowoczesne kanały sprzedaży, bo chcemy jak najlepiej odpowiadać na zmieniające się potrzeby podróżnych i ułatwiać korzystanie z naszych usług. Uruchomienie aplikacji to kolejna już możliwość szybkiego, wygodnego i intuicyjnego zakupu biletu w dowolnym miejscu i czasie – powiedziała Joanna Parzniewska z Arrivy.

To nie wszystko. Zaledwie od kilku dni zakup biletu Arrivy umożliwia ogólnopolska wyszukiwarka połączeń kolejowych www.rozklad-pkp.pl. Do wyszukiwarki została dodana nowa funkcjonalność – „kup bilet” – przekierowująca bezpośrednio do internetowego systemu sprzedaży biletów przewoźnika. Z opcji „kup bilet” dostępnej w wyszukiwarce połączeń korzystają: PKP Intercity Przewozy Regionalne, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Koleje Wielkopolskie i Koleje Dolnośląskie – informuje PKP Informatyka.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony