Partnerzy serwisu:

Przewozy Regionalne szukają lokomotywy na rok

Michał Szymajda 20.10.2017 5,5k

Przewozy Regionalne szukają lokomotywy na rok
Przewozy Regionalne szukają lokomotywy na rokFot. ms, Rynek-Kolejowy.pl
Przewozy Regionalne chcą wynająć jedną lokomotywę elektryczną na okres roku. Elektrowóz będzie służył do prowadzenia trzech par osobowych pociągów pomiędzy Terespolem a Brześciem na Białorusi.
Postępowanie jest dwuetapowe. W pierwszym etapie oferent złoży ofertę wstępną w formie elektronicznej na platformie zakupowej, w drugiej dojdzie do negocjacji ostatecznej ceny lub do aukcji elektronicznej. PolRegio preferuje dostawę lokomotywy EU lub EP07.

Jak czytamy w specyfikacji przetargu, lokomotywa musi posiadać dopuszczenie w ruchu na przejściu granicznym oraz być gotowa do prowadzenia wagonów osobowych. Pojazd zostanie wykorzystany do prowadzenia pociągów pasażerskich, do przejazdów lokomotywy luzem do i od obsługiwanych wagonów oraz do manewrów stacyjnych, obsługi manewrowej w punktach utrzymania i obrządzania wagonów, a także do ogrzewania składów wagonów. Elektrowóz nie powinien wymagać napraw i przeglądów od poziomu P4 wzwyż. Przeglądy od P1 do P3 przewoźnik wykona sam. Oferty na dostawę taboru można składać do 31 października 2017 roku.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Restrukturyzacja Przewozów Regionalnych
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony