Partnerzy serwisu:

Przewozy Regionalne szkolą pracowników na wypadek ataku terrorystycznego (wideo)

Przewozy Regionalne 13.07.2016 207

Przewozy Regionalne szkolą pracowników na wypadek ataku terrorystycznego (wideo)
Przewozy Regionalne szkolą pracowników na wypadek ataku terrorystycznegoFot. Przewozy Regionalne
Ponad 3000 pracowników Przewozów Regionalnych zostało przeszkolonych przez spółkę z zakresu bezpieczeństwa. To tylko jeden z etapów przygotowań największego polskiego przewoźnika do Światowych Dni Młodzieży. Niezwykle ważnym elementem przygotowań do ŚDM były ćwiczenia bezpieczeństwa zorganizowane pod koniec czerwca w Krakowie. Podczas manewrów nagrano film instruktażowy, z którego będą mogli skorzystać wszyscy pracownicy.
W ćwiczeniach zorganizowanych przez Przewozy Regionalne wzięło udział kilkudziesięciu przedstawicieli służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, wolontariusze i statyści. Wśród zakładanych scenariuszy znalazły się między innymi informacja o podłożonej bombie, atak terrorystyczny oraz pożar pociągu.

– Manewry w Krakowie pozwoliły nam upewnić się, że jesteśmy dobrze przygotowani do Światowych Dni Młodzieży. Z naszych usług w samej tylko aglomeracji krakowskiej podczas spotkań młodych
z papieżem skorzysta ok. miliona pasażerów. To duże wyzwanie, ale dzięki ćwiczeniom wiemy, jak działać podczas sytuacji kryzysowych – powiedział Mikołaj Turowski, rzecznik prasowy Przewozów Regionalnych. – Dzięki nagranemu filmowi, z krakowskich doświadczeń będą mogli skorzystać wszyscy pracownicy Przewozów Regionalnych, niezależnie od województwa, w którym pracują.

Podczas Światowych Dni Młodzieży to Przewozy Regionalne obsłużą największą liczbę pasażerów. Żeby zapewnić maksymalny komfort podróży i zabezpieczyć potrzeby pielgrzymów w poruszaniu się po terenie aglomeracji krakowskiej, spółka sprowadziła do stolicy Małopolski 90 dodatkowych składów z całej Polski. Łącznie na terenie województwa małopolskiego Przewozy Regionalne korzystając ze 150 pociągów, zrealizują ponad 2 100 połączeń dedykowanych pielgrzymom podczas Światowych Dni Młodzieży.Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rozkład jazdy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony