Partnerzy serwisu:

Przewozy Regionalne same zrobiły naprawę P4

Jakub Madrjas 21.04.2016 782

Przewozy Regionalne same zrobiły naprawę P4
Fot. Przewozy Regionalne
Zespół trakcyjny ED72A-004 Przewozów Regionalnych wraca na tory po naprawie poziomu P4, wykonanej własnymi siłami przewoźnika.
Pojazd ED72A-004 w barwach województwa świętokrzyskiego przeszedł niedawno pierwszą naprawę poziomu P4 (rewizyjną) po wykonanej w 2011 roku naprawie głównej w ZNTK Mińsk Mazowiecki. Poinformował o tym w Radiu Kielce Dyrektor Świętokrzyskiego Oddziału Przewozów Regionalnych Robert Zaborski.

Co ciekawe, naprawę P4 wykonał należący do Przewozów Regionalnych Zakład Napraw Taboru w Kruszewcu, wspierany merytorycznie przez Oddział Świętokrzyski przewoźnika. Pojazd jest w trakcie odbiorów i powinien wkrótce wrócić na tory.

Jak informuje "RK" biuro prasowe Przewozów Regionalnych, tym razem modernizacja dotyczyła przede wszystkim systemu informacji pasażerskiej. – Polegała ona na montażu dodatkowych elektronicznych tablic zewnętrznych z numerem i relacją pociągu, dodatkowych monitorów LCD wewnątrz pojazdu, montażu liczników energii trakcyjnej, unowocześnieniu oprogramowania sterującego pojazdem, dostosowania do parametrów trakcyjnych oraz modernizacji klimatyzacji i toalet w systemie zamkniętym – wylicza Michał Stilger z biura prasowego przewoźnika.

W planach Świętokrzyskiego Oddziału Przewozów Regionalnych jest podobna naprawa z modernizacją kolejnych trzech składów.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony