Partnerzy serwisu:

Przewozy Regionalne robią konkurs. Pobyt w luksusach za bilety

Jakub Madrjas 02.02.2016 128

Przewozy Regionalne robią konkurs. Pobyt w luksusach za bilety
Rys. Przewozy Regionalne
Luty to okres wyjazdów rodzinnych w ramach ferii zimowych. Dla osób, które w tym czasie planują podróże ze swoimi bliskimi, Przewozy Regionalne organizują konkurs „Podróżuj i wygraj”. W ramach niego pasażerowie za zakup wszystkich biletów poprzez aplikację SkyCash, a szczególnie w ramach polecanych na ferie ofert „Ty i raz, dwa, trzy” oraz „Połączenie w Dobrej Cenie”, mogą wygrać atrakcyjne nagrody, w tym weekendowy pobyt w luksusowym hotelu.
Konkurs „Podróżuj i wygraj” trwa od 1 lutego br. do 9 marca br. Aby wziąć w nim udział, należy zakupić bilety poprzez aplikację SkyCash, wykorzystać je na przejazdy pociągami Przewozów Regionalnych oraz potwierdzić uczestnictwo na specjalnym ekranie w aplikacji. Do konkursu zostaną zakwalifikowane bilety zakupione i wykorzystane od 1 lutego 2016 r. od godziny 0:01 do 29 lutego 2016 r. do godziny 23:59.

Konkursem objęte są dwie najpopularniejsze i najbardziej korzystne w okresie ferii promocje. W ramach oferty „Ty i raz, dwa, trzy” każda podróżująca z nami osoba (do 3) pociągiem tej samej relacji kupuje bilet nawet o 30% taniej. To idealna propozycja na podróż z rodziną lub znajomymi. W ramach promocji można podróżować pociągami REGIO oraz osobowymi przewoźników regionalnych: Arriva RP, Kolei Dolnośląskich i Kolei Wielkopolskich.

O nagrody walczyć będą także pasażerowie, którzy zakupią bilety w ramach oferty „Połączenie w Dobrej Cenie”. Gwarantuje ona niższe ceny biletów jednorazowych na przejazd w jedną stronę oraz odcinkowych miesięcznych biletów imiennych na przejazdy „tam i z powrotem”. Oferta obejmuje ponad 300 relacji na terenie całego kraju.

– Pociąg idealnie sprawdza się na wyjazdy podczas ferii. Zwłaszcza że Przewozami Regionalnymi możemy podróżować praktycznie po całej Polsce, a bilety można zakupić przez aplikację w smartfonie, nawet na chwilę przed odjazdem. W ramach naszego konkursu chcemy nagrodzić najbardziej aktywnych pasażerów, którzy korzystają z naszych pociągów w trakcie podróży na zimowy odpoczynek – mówi Joanna Bator, rzecznik prasowy spółki Przewozy Regionalne.

Spośród uczestników nagrodzonych zostanie 25 osób, które w czasie trwania konkursu zakupią bilety o najwyższej łącznej wartości. Czekają na nich: voucher na weekendowy pobyt w luksusowym hotelu, tablety, vouchery do sieci sklepów GO Sport oraz Empik oraz gadżety spółki Przewozy Regionalne.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony