Partnerzy serwisu:

Przewozy Regionalne oferują tanie bilety na walentynki

Przewozy Regionalne 12.02.2016 144

Przewozy Regionalne oferują tanie bilety na walentynki
Fot. Crusier, CCA-SA
Przewozy Regionalne przygotowały specjalną promocję „Kolej na Wielką Miłość w Mini Cenie". Dzięki niej w najbliższy weekend dwie osoby będą mogły podróżować w ramach jednego mini biletu turystycznego. To idealne rozwiązanie dla par na walentynki – informuje przewoźnik.
Mini bilet turystyczny uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami REGIO od godziny 18:00 w piątek do godziny 6:00 w poniedziałek. Na weekend walentynkowy Przewozy Regionalne przygotowały specjalną promocję „Kolej na Wielką Miłość w Mini Cenie". W ramach niej od piątku 12 lutego do poniedziałku 15 lutego 2016 roku na jednym bilecie podróżować mogą dwie osoby.

Mini bilet turystyczny kosztuje 39 zł. Dzięki niemu w ramach jednego biletu można zwiedzić praktycznie całą Polskę za niewielką cenę. Dodatkowo specjalnie na walentynki Przewozy regionalne o połowę obniżają koszt podróży dla par. Bilet można kupić w kasie biletowej, za pośrednictwem biletomatu oraz w pociągu u konduktora (w przypadku rozpoczęcia podróży na stacji, na której nie ma czynnej kasy biletowej).

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony