Partnerzy serwisu:

Przewozy Regionalne oferują bilety za 2 zł

Przewozy Regionalne 15.02.2016 225

Przewozy Regionalne oferują bilety za 2 zł
Fot. Rynek Kolejowy
W lutym Przewozy Regionalne odświeżyły swoją ofertę „Połączenie w dobrej cenie”. Teraz koszty podróży w ponad 300 wybranych relacjach zaczynają się już od 2 złotych. 
Pasażerowie, którzy do końca lutego zakupią bilety w ramach oferty poprzez aplikację SkyCash, mogą wziąć udział w konkursie „Podróżuj i wygraj” i walczyć o atrakcyjne nagrody, w tym o weekendowy pobyt w luksusowym hotelu.

„Połączenie w dobrej cenie” zapewnia niższe ceny na bilety jednorazowe na przejazd w jedną stronę oraz odcinkowe miesięczne bilety imienne na przejazdy „tam i z powrotem”. Pasażerowie mogą kupić bilety normalne oraz z ulgami ustawowymi. Oferta obejmuje ponad 300 relacji na terenie całego kraju, a koszt podroży rozpoczyna się już od 2 zł.

Konkurs „Podróżuj i wygraj” trwa do 9 marca br. Aby wziąć w nim udział, należy zakupić bilety na przejazdy pociągami Przewozów Regionalnych poprzez aplikację SkyCash oraz potwierdzić uczestnictwo na specjalnym ekranie w aplikacji. Do konkursu zostaną zakwalifikowane bilety zakupione i wykorzystane do 29 lutego 2016 r., do godziny 23:59.

Spośród uczestników nagrodzonych zostanie 25 osób, które w czasie trwania konkursu zakupią bilety o najwyższej łącznej wartości. Czekają na nich: voucher na weekendowy pobyt w luksusowym hotelu, tablety, vouchery do sieci sklepów GO Sport i Empik oraz gadżety spółki Przewozy Regionalne.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony