Partnerzy serwisu:

Przewozy Regionalne dołączają do platformy Koleo

Przewozy Regionalne 01.03.2016 278

Przewozy Regionalne dołączają do platformy Koleo
1 marca do serwisu Koleo dołączyła spółka Przewozy Regionalne, której pociągami codziennie podróżuje około 220 tys. osób. Koleo to nowa platforma pozwalająca pasażerom na wygodne planowanie podróży, nawet z przesiadkami, oraz kupowanie biletów kolejowych różnych przewoźników w jednym miejscu.
Koleo to zintegrowana platforma sprzedaży biletów kolejowych. Już od pierwszego dnia jej uruchomienia umożliwia zakup biletów na połączenia różnych przewoźników kolejowych. Partnerem platformy zostały również Przewozy Regionalne, które codziennie w całej Polsce uruchamiają średnio 1600 pociągów.

Nasza spółka jako pierwszy przewoźnik regionalny wprowadziła internetową sprzedaż biletów w czerwcu 2010 roku. Od tamtej pory stale rozwijamy i unowocześniamy internetowe oraz mobilne kanały sprzedaży. Dlatego decyzja o dołączeniu do platformy Koleo była dla nas naturalnym krokiem. Liczymy, że dzięki temu nasza oferta będzie jeszcze bardziej dostępna zarówno dla obecnych, jak i dla nowych klientów – mówi Joanna Bator, rzecznik prasowy Przewozów Regionalnych.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony