Partnerzy serwisu:

Przetarg na prace na wschodniej obwodnicy kolejowej GOP

lk, Rynek Kolejowy 12.04.2016 223

Przetarg na prace na wschodniej obwodnicy kolejowej GOP
fot. PLK
Polskie Linie Kolejowe ogłosiły przetarg na przebudowę nastawni i odtworzenie posterunku odgałęźnego Dąbrowa Górnicza Okradzionów na wschodniej obwodnicy GOP. 
PLK ogłosiły przetarg na przebudowę urządzeń sterowania ruchem kolejowym na nastawniach DTC i DTA oraz odtworzenie posterunku odgałęźnego Okradzionów z przebudową układu torowego i sieci trakcyjnej w stacji Dąbrowa Górnicza Towarowa.

Inwestycja realizowana jest w ramach projektu: „Prace na południowo – wschodniej obwodnicy GOP wraz z przyległymi odcinkami na liniach kolejowych nr 154, 171, 661”. Szlak ten wykorzystywany jest w ruchu towarowym. Posterunek Okradzionów został zniszczony przez pożar.

Przedmiot Zamówienia obejmuje wykonanie przebudowy nawierzchni kolejowej wzmocnienie podtorza, roboty branży elektroenergetycznej, budowę nowej nastawni DTA, budowę kontenera na urządzenia branży automatyki przy starej nastawni „Okr”, likwidację posterunku zwrotnicowego Nr 12 w km 21,157 w rejonie DTC, likwidację budynku posterunku „Okr” w km 17,135, likwidację starej nastawni DTA i DTC po uruchomieniu nowych nastawni DTA i DTC, roboty branży automatyki i telekomunikacji, przebudowę urządzeń srk, zabudowę półsamoczynnych blokad liniowych na przyległych szlakach, zabudowę nowych urządzeń łączności przewodowej i radiowej oraz systemów wspomagających prace dyżurnego ruchu na nastawniach DTA i DTC, zabudowę monitoringu TVU, zabudowa TVU dla SKP, certyfikację i opracowanie dokumentacji powykonawczej, ocenę wpływu zmian technicznych, eksploatacyjnych i organizacyjnych na bezpieczeństwo systemu kolejowego, opracowanie projektów wykonawczych wskazanych w PF-U.

Szacunkowa wartość zamówienia powyżej 5,2 mln euro.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony