Partnerzy serwisu:

Przerwa w kursowaniu pociągu Radomiak i Dragon

inf. prasowa 03.08.2016 373

Przerwa w kursowaniu pociągu Radomiak i Dragon
fot. RK
Koleje Mazowieckie informują, że w związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi na Centralnej Magistrali Kolejowej i całkowitej przerwie w ruchu pociągów, w dniach 6-11 sierpnia 2016 r. pociąg „Radomiak" nie będzie kursował.
W zamian podróżni posiadający ważne bilety KM będą mogli skorzystać z przejazdu pociągami Spółki PKP Intercity, tj.: TLK Luna, Radom (godz. odj. 4:50) – Warszawa Zachodnia (godz. przyj. 7:37),
w dniach 6, 8-11 sierpnia 2016 r.; TLK Nida, Warszawa Zachodnia (godz. odj. 16:21) – Radom (godz. przyj. 18:49), w dniach 7-11 sierpnia 2016 r.

Podróżni z ważnymi biletami wydanymi na przejazdy pociągami uruchamianymi przez KM mogą w pociągu TLK w wagonie kl. 2. z miejscami do siedzenia zająć wolne miejsce do czasu zgłoszenia się osoby posiadającej bilet ze wskazaniem tego miejsca. Podróżnym KM nie wydaje się nieodpłatnych biletów dodatkowych ze wskazaniem miejsca do siedzenia. Podróżni, którzy zamierzają pociągiem TLK przewieźć bagaż, rower lub psa (inne zwierzęta), są zobowiązani nabyć odpowiedni bilet na taki przewóz, zgodnie z postanowieniami taryfy przewozowej PKP Intercity na zasadach określonych w regulaminie przewozu osób, rzeczy i zwierząt przez tego przewoźnika.

W dniach 6-11 sierpnia 2016 r. nie będzie kursował również pociąg „Dragon”.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony