Partnerzy serwisu:

Przejściowe problemy ze sprzedażą biletów na kilka pociągów

Jakub Madrjas 19.09.2019 1,3k

Przejściowe problemy ze sprzedażą biletów na kilka pociągów
Fot. Dawid Licheniak, SM42.pl
Czytelnicy zwrócili uwagę na ograniczenie sprzedaży biletów na kilka pociągów PKP Intercity. Przewoźnik wyjaśnił, że przyczyną jest zmiana organizacji ruchu kolejowego w rejonie Torunia. Prawie wszystkie bilety wróciły już do sprzedaży. 
Czytelnicy zwrócili uwagę na wstrzymanie sprzedaży biletów na część pociągów PKP Intercity na październikowe daty odjazdu. – Blokada sprzedaży została wprowadzona ze względu na zaplanowaną przerwę w ruchu w rejonie Torunia i związaną z tym konieczność zmian organizacji przewozów – tłumaczy Agnieszka Serbeńska z biura prasowego PKP Intercity.

Jak dodaje, informacja o planowanym zamknięciu została przekazana przewoźnikowi z końcem lipca. Zakres wprowadzanych zmian w organizacji przewozów wymagał jednak przeprowadzenia dodatkowych uzgodnień z organizatorem przewozów. Przewoźnik wczoraj odblokował zresztą sprzedaż na wszystkie pociągi poza pięcioma. Aktualną informację można znaleźć tutaj.

Od kilku dni w wybranych pociągach PKP Intercity nie ma za to wagonów gastronomicznych (dziś, 19 września, dotyczy to trzech pociągów EIC). Z czego to wynika? – Przewoźnik dysponuje niezbędną rezerwą wagonów gastronomicznych. Natomiast chwilowy brak w pociągu może mieć miejsce ze względu na okresowy przegląd techniczny czy nieprzewidzianą naprawę, szczególnie w przypadku dwu- lub trzydniowych obiegów niektórych składów – poinformowało nas biuro prasowe PKP IC.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony