Partnerzy serwisu:

Przejazd w symulatorze „Elfa” w Kolejach Mazowieckich wylicytowany

inf. prasowa 01.03.2018 1,3k

Przejazd w symulatorze „Elfa” w Kolejach Mazowieckich wylicytowany
Fot. Koleje Mazowieckie
12 lutego o godzinie 22:22 skończyła się aukcja, w której na rzecz WOŚP można było wylicytować jazdę na symulatorze „Elfa” w Kolejach Mazowieckich. Zwyciężył pan Bartłomiej Styrnik z Warszawy. Pod koniec lutego odebrał zaproszenie z rąk Roberta Stępnia, prezesa zarządu KM i wkrótce zasiądzie za sterami symulatora.
– Serdecznie gratuluję Panu wygranej aukcji. Cieszę się, że również my, jako Koleje Mazowieckie, mogliśmy dołożyć tę małą cegiełkę na rzecz tak szczytnego celu, jakim jest działalność Fundacji Jurka Owsiaka. Życzę udanej jazdy i niezapomnianych wrażeń – powiedział Robert Stępień, prezes zarządu KM.

– Aukcję znalazłem zupełnie przypadkiem, ale bardzo mnie zaciekawiła. Muszę przyznać, że konkurencja była duża i do końca nie byłem pewien, czy to mi uda się ją wygrać. Jazda będzie trochę powrotem do dzieciństwa, kiedy bardzo interesowałem się koleją i jak niejeden mały chłopiec, chciałem zostać maszynistą. Obecnie jestem jedynie pasażerem, ale ciekawość do kolei została we mnie do dzisiaj – powiedział Pan Bartłomiej.

Na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wpłynęło 1700 zł. Pan Bartłomiej spędzi 2 godziny w kabinie symulatora, prowadząc pociąg pod okiem instruktora. Po zakończeniu szkolenia otrzyma certyfikat. Dodatkową atrakcją będzie możliwość zjazdu pociągiem do Sekcji Napraw i Eksploatacji Taboru Warszawa Ochota oraz zwiedzanie zaplecza technicznego.

Koleje Mazowieckie zostały oficjalnym przewoźnikiem 26. Finału WOŚP, który odbył się 14 stycznia.Tego dnia wolontariusze mogli bezpłatnie jeździć pociągami spółki. W tym roku WOŚP grał dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. 
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony