Partnerzy serwisu:

Promocja Przewozów Regionalnych na długi weekend listopadowy

inf. prasowa 28.10.2016 336

Promocja Przewozów Regionalnych na długi weekend listopadowy
Fot. Łukasz Niedziółko
Przewozy Regionalne przygotowały specjalną promocję dla pasażerów wyjeżdżających na najbliższy długi weekend. Już za 39 zł będzie można podróżować po Polsce wszystkim pociągami Regio: na każdej trasie, w dowolnych godzinach, bez ograniczeń. – W związku z dużym ruchem na drogach warto zostawić samochód w domu i wybrać kolej – radzi przewoźnik.
– W ważne dni pasażerowie mogą liczyć na nasze wsparcie. Do takich dat z pewnością można zaliczyć Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Także w tym roku na życzenie naszych podróżnych przedłużamy ważność biletu turystycznego i mini biletu turystycznego – informują Przewozy Regionalne. Wyjątkowo będą one ważne od 28 października (od 18:00) aż do 2 listopada (do 6:00).

Pasażerom korzystającym tylko z pociągów Regio (około 1700 połączeń każdego dnia) szczególnie polecamy mini bilet turystyczny. 39 zł wystarczy, by dotrzeć w rodzinne strony, podróżować na miejscu w dowolnych relacjach i wrócić do domu.

Osobom planującym podróże pociągami różnych przewoźników dedykowany jest bilet turystyczny za 45 zł, który obowiązuje nie tylko w Regio, ale także w pociągach osobowych: Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. 

Bilety turystyczne i mini bilety turystyczne można kupić w kasach biletowych PR, w okienkach kasowych innych przewoźników oraz u obsługi pociągu. 

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony