Partnerzy serwisu:

Projektowanie taboru z myślą o pasażerach

TOR Konferencje 06.02.2017 232

Projektowanie taboru z myślą o pasażerach
Fot. mg, Rynek-Kolejowy.pl
Zmiana myślenia o transporcie na perspektywę użytkownika, czyli pasażera, widoczna jest w wielu różnych aspektach. Z myślą o pasażerze buduje się strony internetowe przewoźników, rozwija informację pasażerską czy systemy biletowe. Potrzeby pasażera, zarówno te dotyczące estetyki jak i funkcjonalności coraz częściej brane są pod uwagę także przy projektowaniu taboru kolejowego.
Doświadczeniom pasażera kolei poświęcona będzie jedna z głównych debat w ramach Europejskiego Forum Taborowego, które już 15 marca odbędzie się w Warszawie. Podczas dyskusji przedstawiciele przewoźników, Kolei Mazowieckich oraz Szybkiej Kolei Miejskiej w Warszawie i Trójmieście, przedstawią swoje priorytety przy zamawianiu nowych pojazdów. Bartosz Piotrowski, szef zespołu projektowego bydgoskiej Pesy opowie zaś o tym, jak oczekiwania klienta, pasażera i doświadczenie producenta przekładają się na gotowe projekty taborowe. W debacie weźmie także udział prezes Fundacji Integracja Piotr Pawłowski, który odniesie się do kwestii dostępności taboru kolejowego dla osób niepełnosprawnych.

–  W dyskusji poruszone zostaną również kwestie związane z wyposażeniem taboru, które wpływać ma na zwiększenie komfortu pasażera podczas podróży. Myślę, że wnioski z tej debaty będą niezwykle interesujące zarówno dla producentów pojazdów i podzespołów do taboru, jak i samych przewoźników pasażerskich – mówi Jędrzej Puzyński, dyrektor w Zespole Doradców Gospodarczych TOR, moderator panelu.

Więcej informacji i możliwość rejestracji

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony