Partnerzy serwisu:

Problem w Lotos Kolej. Dyrektorzy stracili prokury

Trójmiasto.pl 02.12.2016 306

Problem w Lotos Kolej. Dyrektorzy stracili prokury
Fot. Jędrzej Pilarski
Siedmiu dyrektorów poszczególnych działów spółki Lotos Kolej z dnia na dzień straciło prokury, przez co nie mogą podejmować decyzji związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa - informuje portal Trójmiasto.pl.
Jak czytamy na portalu, w związku z nagłą decyzją prawami dotyczącymi handlu, zaopatrzenia, finansów, taboru czy zarządzania tysiącem pracowników w całym kraju zajmuje się wyłącznie dwuosobowy zarząd. że stało się to nagle i bez podania przyczyny. Decyzję podjął nowy wiceprezes spółki Lotos Kolej - Paweł Makurat.

- Prawdopodobnie w dużej części jest to związane z zawirowaniami na szczeblu zarządu Grupy Kapitałowej - twierdzi Grzegorz Szade, wiceprzewodniczący Związku Zawodowego Inżynierów i Techników Grupy Lotos.

Przypomnijmy - w maju Rada nadzorcza spółki Lotos wybrała na nowego szefa firmy Roberta Pietryszyna, dotychczasowego pełniącego obowiązki prezesa firmy. Pietryszyn zasiadał w Radzie Nadzorczej Lotosu od grudnia ubiegłego roku. W połowie kwietnia został oddelegowany na czasowo pełniącego obowiązki prezesa Lotosu, po odwołaniu z tego stanowiska wieloletniego szefa spółki, Pawła Olechnowicza. Można o tym przeczytać tutaj.

 "Rynek Kolejowy" poprosił Grupę Lotos o informacje w tej sprawie, jednak ostatecznie spółka zdecydowała że nie będzie się wypowiadać na ten temat.
PARTNERZY DZIAŁU



Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony