Partnerzy serwisu:

Prezentacje pociągów Pendolino w Kołobrzegu i Jeleniej Górze

Rynek Kolejowy 21.04.2016 347

Prezentacje pociągów Pendolino w Kołobrzegu i Jeleniej Górze
Fot. PKP Intercity
W najbliższy weekend na dworcach kolejowych w Kołobrzegu (23.04.2016) oraz w Jeleniej Górze (24.04.2016) odbędą się pokazy pociągu Pendolino. To promocja nowych wydłużonych połączeń EIC Premium.
Podczas imprez odbędzie się prezentacja pociągu PKP Intercity EIP wraz z możliwością zwiedzania kabiny maszynisty. Dodatkowo na pokładzie pociągu EIP dla zwiedzających zostaną przygotowane niespodzianki – informuje biuro prasowe przewoźnika.

Podczas wydarzenia w hali głównej dworca kolejowego w Kołobrzegu oraz Jeleniej Górze stanie specjalna strefa z atrakcjami. Na najmłodszych miłośników kolei będą czekały liczne niespodzianki jak: fotobudka, malowanie buziek i wiele zabaw z nagrodami.

Od 29 kwietnia PKP Intercity wydłuża trasu pociągów EIC Premium do Jeleniej Góry i Kołobrzegu. Ceny biletów zaczynają się już od 79 zł i 100 zł. Pendolino obsłuży relacje Kraków Główny – Kołobrzeg i Warszawa Wschodnia – Jelenia Góra od poniedziałku do piątku i w niedziele, a kursy powrotne będą odbywały się od poniedziałku do soboty. Na razie zaplanowano kursy w okresie od 29 kwietnia do 11 czerwca, ale jest niemal pewne, że pociągi pojadą także w sezonie letnim z uwagi na spory popyt na tych trasach w okresie letnim. Więcej informacji na Rynku Kolejowym TUTAJ.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony