Partnerzy serwisu:

Polregio sprzedało 1800 biletów miesięcznych za 1 zł

inf. pras. 21.04.2020 2,7k

Polregio sprzedało 1800 biletów miesięcznych za 1 zł
Fot. PolRegio
W ciągu dwóch tygodni Polregio sprzedało ponad 1800 biletów miesięcznych za symboliczną złotówkę, w ramach specjalnej oferty dla pracowników służby zdrowia.
Na początku kwietnia Polregio wprowadziło specjalną ofertę biletu miesięcznego za 1 zł dla pracowników ochrony zdrowia. Oferta budzi duże zainteresowanie (oraz kontrowersje w środowisku medycznym, bo nie są w niej uwzględnieni m. in. opiekunowie medyczni, fizjoterapeuci czy technicy sterylizacji). Teraz przewoźnik podsumował pierwsze dwa tygodnie jej funkcjonowania.

W komunikacie prezes Krzysztof Zgorzelski podkreśla, że Polregio i cała Grupa Agencji Rozwoju Przemysłu prowadzi szeroko zakrojone działania w kierunku przeciwdziałania skutkom epidemii wywołanej koronawirusem SARS-CoV-2 (więcej na ten temat piszemy tutaj).  – Jako największy przewoźnik w Polsce także włączyliśmy się w ten front walki toczonej codziennie na wielu płaszczyznach naszego życia. Wspieramy pracowników służby zdrowia w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, oferując możliwość zakupu biletu miesięcznego Polregio za 1 zł. Myślimy jednak też przyszłościowo, stąd już teraz pracujemy nad rozwiązaniem, które sprawi, że pracownicy służby zdrowia zawsze będą czuli się przez nas doceniani – powiedział Zgorzelski.

Gdy sytuacja w Polsce wróci do normy, Polregio planuje "nie tylko utrzymać swoją ofertę, ale również ją zmodyfikować, aby była bardziej kompleksowa, a pracownicy służby zdrowia pozostali jako zasłużenie doceniani pasażerowie korzystający z usług przewoźnika".  – Spotkaliśmy się z bardzo pozytywnym przyjęciem naszej oferty i cieszymy się z tak dużej liczby sprzedanych biletów, mimo zmniejszonego ruchu i dostrzegalnego spadku liczby pasażerów. Jako największy pasażerski przewoźnik będący w Grupie ARP czujemy się w obowiązku, by pomóc i podziękować tym, którzy stoją na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem – mówi w komunikacie Anna Lenarczyk, członek Zarządu Polregio. – Chcemy jednak, by nie było to działanie krótkoterminowe i nie ograniczało się tylko do czasu epidemii. Planujemy dalsze prace i kompleksowe rozszerzenie oferty, tak aby na stałe znalazła się ona w naszym cenniku – dodaje.

Bilety miesięczne za 1 zł wydawane są na konkretny odcinek na przejazdy „tam i z powrotem”, a ich zakup jest możliwy w kasach biletowych, w systemie sprzedaży na stronie internetowej polregio.pl, poprzez KOLEO, a także w pociągu u obsługi (bez opłaty za wydanie biletu). Każda osoba z biletem miesięcznym za 1 zł dla pracowników służby zdrowia musi posiadać w pociągu ważny dokument poświadczający uprawnienie do korzystania z takiego przejazdu (właściwy dla wykonywanego zawodu).

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
POLREGIO
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony