Partnerzy serwisu:

Prace torowe na moście utrudnią ruch pociągów KD

inf. prasowa 03.11.2017 1,8k

Prace torowe na moście utrudnią ruch pociągów KD
Fot. Dariusz Żaruk, SM42.pl
W nadchodzącym tygodniu rozpocznie się remont mostu na odcinku Miłkowice – Rokitki. W związku z tym do 17 listopada nastąpią zmiany w rozkładzie jazdy pociągów linii Kolei Dolnośląskich D25 Wrocław – Legnica – Miłkowice – Rokitki – Żary.
Pociągi od strony Wrocławia i Legnicy będą dojeżdżać do stacji Chojnów, skąd pasażerów zabiorą do Rokitek autobusy komunikacji zastępczej (po przesiadce będzie można kontynuować podróż koleją). Wyjątkiem będzie piątkowy pociąg Jan Kepler (odjazd z Wrocławia o 17:16) oraz pociąg powrotny (odjazd z Żar po 20), które będą zastąpione autobusami na całym odcinku od Chojnowa do Żar (nie będą obsługiwane Rokitki, Modła i Wierzbowa Śląska).

Od poniedziałku 6 listopada, do piątku 10 listopada, w związku z wymianą szyn pod Stanowicami, pociągi na linii: D5 Legnica  – Strzegom – Jaworzyna Śląska – Kłodzko – Kudowa-Zdrój zostaną w godzinach: 8.00–17.00 zastąpione autobusami zastępczej komunikacji na odcinku Strzegom – Jaworzyna Śląska.

Z powodu wymiany rozjazdu na stacji Wrocław Sołtysowice (brak możliwości wjazdu od strony Wojnowa), od poniedziałku (godz. 5:20) do środy (godz. 8:30), zostanie zawieszone kursowanie pociągów linii: D17 Wrocław Wojnów – Wrocław Nadodrze / Wrocław Główny, a pociąg linii: D8 Wrocław Główny – Wrocław Sołtysowice – Trzebnica kursujący w godz. Wrocław Główny (7:04) – Trzebnica (7:49), będzie przyjeżdżał do stacji docelowej 3 minuty po planowanej godzinie przyjazdu.

Ponadto, ze względu na roboty torowe między Rawiczem a Żmigrodem, pociąg linii: D3 Rawicz – Żmigród – Wrocław kursujący w godz. Rawicz (16:25) – Wrocław Główny (17:23), będzie wyjeżdżał z Rawicza sześć minut wcześniej (o godzinie 16:19).

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rozkład jazdy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony