Partnerzy serwisu:

Prace PLK na liniach wylotowych z Warszawy

Jakub Madrjas 26.01.2016 116

Prace PLK na liniach wylotowych z Warszawy
Fot. RK
Trwają ogłoszone przez PKP Polskie Linie Kolejowe przetargi na prace na liniach wylotowych z Warszawy w kierunku Grodziska i Zielonki.
Pierwszy przetarg, ogłoszony już w listopadzie, ale wciąż nierozstrzygnięty, dotyczy wymiany torów stacyjnych na stacjach: Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów na linii nr 1 Warszawa – Katowice. Chodzi o prace niewykonane podczas modernizacji linii. Zamówienie zostanie udzielone w trybie projektuj i buduj.

Prace odbędą się w tym roku – wykonawca musi je zrealizować do końca października. Pierwotny termin wykonania przypadał na maj, ale ze względu na przedłużanie się postępowania został odsunięty w czasie. Jedynym kryterium wyboru wykonawcy jest cena.

Drugie postępowanie dotyczy prac na linii kolejowej nr 21 na odcinku Warszawa Wileńska – Zielonka. Zadaniem wykonawcy będzie przebudowa sieci trakcyjnej, urządzeń i układów elektroenergetyki do 1 kV oraz oświetlenia obiektów i obszarów kolejowych. Oprócz projektu i dokumentacji powykonawczej, wykonawca będzie musiał też przeszkolić pracowników PKP PLK.

Zamówienie prowadzone w trybie projektuj i buduj ma zostać zrealizowane do 18 października. Kryteria oceny ofert to: termin realizacji – 20% i cena – 80%.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony