Partnerzy serwisu:

PR zachęcają do grupowych przewozów w czasie Euro 2016

inf. pras. 10.06.2016 94

PR zachęcają do grupowych przewozów w czasie Euro 2016
fot Przewozy Regionalne
Piłkarskie emocje warto dzielić z innymi. Zbierz grupę znajomych i wybierz się kibicować poza domem! Dzięki promocji Przewozów Regionalnych możecie kupować bilety tańsze nawet o 30%. A jeśli kupisz bilet przez aplikację SkyCash, możesz wygrać jedną z 30 piłek Adidasa z logo Mistrzostw. 
Na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej czekaliśmy 4 lata. Już niebawem, 12 czerwca, Polacy rozegrają swój pierwszy mecz: drużyna biało-czerwonych zmierzy się z reprezentacją Irlandii Północnej. Aby przeżyć piłkarskie emocje, nie trzeba wyjeżdżać do Francji – wystarczą sprawdzeni znajomi i pasja kibicowania. W wybranych miejscowościach powstaną mniejsze lub większe strefy kibica, w których będzie można obejrzeć mecze na telebimach. Bogatą ofertę szykują także restauratorzy.

Przewozy Regionalne przygotowały specjalną ofertę dla wszystkich kibiców, którzy chcieliby spędzić ten wyjątkowy czas poza domem. Euro 2016 to świetna okazja, by odwiedzić znajomych w innym mieście lub zorganizować rodzinne spotkanie i wspólnie kibicować naszym! Jak podróżować taniej w niewielkich, liczących od 2 do 4 osób grupach? Wystarczy skorzystać z promocji „Ty i raz, dwa, trzy”, dzięki której wszyscy znajomi mogą kupować bilety z około 30-procentową zniżką.

A te najlepiej kupić w aplikacji mobilnej SkyCash i wziąć udział w konkursie o nazwie „Strzel gola z Przewozami Regionalnymi”, który wystartował 10 czerwca. Nagrody to 30 piłek nożnych Adidasa (model Beau Top Glider 5 AC448). Każdy prawdziwy kibic powinien taką mieć w swoich zbiorach! Aby powalczyć o piłkę z logo ME Euro 2016, wystarczy kupić za pośrednictwem SkyCash’a bilety o łącznej wartości minimum 100 zł. Konkurs potrwa do 10 lipca, a jego wyniki ogłoszone zostaną 20 lipca br. Pozostałe informacje znajdują się regulaminie.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony