Partnerzy serwisu:

PPM-T z nowym konkursem na prezesa

Jakub Madrjas 20.03.2023 1,9k

PPM-T z nowym konkursem na prezesa
fot. PPM-T
Należące do PKP PLK Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe ponownie szuka prezesa zarządu.
Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe to jedna ze spółek z Grupy Kapitałowej PKP Polskie Linie Kolejowe, w których zarządca infrastruktury poczynił w ostatnich latach znaczące inwestycje. Po dwóch konkursach (za pierwszym razem zgłosiło się zbyt mało osób) prezesem spółki została w lutym Aleksandra Merchel-Koter, która jednak po kilku dniach złożyła rezygnację.

Ogłoszony przez radę nadzorczą spółki Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe konkurs zakłada, że kandydatem może być osoba, która posiada wykształcenie wyższe, co najmniej 5-letni okres zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę, lub świadczenia usług na podstawie innej umowy lub wykonywania działalności gospodarczej na własny rachunek; co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych albo wynikające z prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek. 

Preferowane, ale nie konieczne jest doświadczenie w branży kolejowej; zgłoszenia zostaną otwarte 12 kwietnia 2023 roku, potem odbędą się rozmowy kwalifikacyjne.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony