Partnerzy serwisu:

Powstaje nowa stacja Łódź Widzew

PKP PLK 09.11.2013 72

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
Komentarze:
2013-11-09 12:26:35 Autor: mewa
---.205.118.226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
stacja Łódź Wiata
2013-11-09 20:28:46 Autor: Bozia
---.as13285.net

Bozia
To jest naprawdę kawał dobrej modernizacji... Pod koniec 2014 rok będzie dobrze to widać.
2013-11-09 23:52:24 Autor: kolejarz00
---.warszawa.vectranet.pl
"Projekt obejmuje również budowę Lokalnego Centrum Sterowania wyposażonego w komputerowy system obsługi urządzeń sterowania ruchem kolejowym."

komputerowy system obsługi urządzeń sterowania ruchem kolejowym !! co za ekspert po technikum piekarniczym to pisze?!

Niby branżowy portal, a takie gnioty puszcza. Wstyd.
2013-11-10 08:51:46 Autor: Fry
---.play-internet.pl
Szkoda tylko ze miasto z pkp odrzucilo postulat mieszkancow o zrobienie przejscia na dwie strony torow, zeby mueszkanct Stokow i innych dzielnic polnocnych nie musieli objezdzac polowy miasta samochodem czy autobusem zeby ba niego dotrzec.
Szkoda rowniez ze na peron 400m przypada jedno przejscie podziemne. Bedzie tlok i scisk.
Przydaloby sie czego nie zauwazylo miasto pochloniete do reszty, niewczas trasa wz zeby przebudowac i dobudowac tam gdzie to mozliwe przejazdy/tunele/estakady dla ruchu samochodowego przez tory ktorych dzis nie ma, bo potem pod ruchem bedzie juz dluzej i drozej. Wszak wiadomo ze Lodz cierpi na wiele waskich gardel w sieci drog, bo nawet 3 pasmowki koncza sie nagle i nieoczekiwanie i w ogole nie ma sieci szybkich obwodnic miejskich. Widac wyraznie na mapach jak dla wielu ulic i tras tory to granica nieprzekraczalna zwlaszcza w obrebie widzewa.
2013-11-11 21:55:17 Autor: Bozia
---.as13285.net

Bozia
W odpowiedzi na post Fry:
"Szkoda tylko ze miasto z pkp odrzucilo postulat mieszkancow o zrobienie przejscia na dwie strony torow, zeby mueszkanct Stokow i innych dzielnic polnocnych nie musieli objezdzac polowy miasta samochodem czy autobusem zeby ba niego dotrzec.
Szkoda rowniez ze na peron 400m przypada jedno przejscie podziemne. Bedzie tlok i scisk.
Przydaloby sie czego nie zauwazylo miasto pochloniete do reszty, niewczas trasa wz zeby przebudowac i dobudowac tam gdzie to mozliwe przejazdy/tunele/estakady dla ruchu samochodowego przez tory ktorych dzis nie ma, bo potem pod ruchem bedzie juz dluzej i drozej. Wszak wiadomo ze Lodz cierpi na wiele waskich gardel w sieci drog, bo nawet 3 pasmowki koncza sie nagle i nieoczekiwanie i w ogole nie ma sieci szybkich obwodnic miejskich. Widac wyraznie na mapach jak dla wielu ulic i tras tory to granica nieprzekraczalna zwlaszcza w obrebie widzewa."
Spór o przejście podziemne był podajże pomiędzy ŁKA i PLK, gdyż żadna z tych spółek nie była zainteresowana finansowaniem jego dociągnięciem ze względów finansowych.
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony