Partnerzy serwisu:

Poważne utrudnienia w ruchu pociągów Warszawa – Trójmiasto [aktualizacja]

Michał Szymajda 03.08.2022 4k

Poważne utrudnienia w ruchu pociągów Warszawa – Trójmiasto [aktualizacja]
Fot. ms (zdjęcie ilustracyjne)
Zmiany w kursowaniu pociągów na trasie Warszawa – Trójmiasto. Pod Ciechanowem doszło do wypadku z udziałem osoby, która znalazła się na torach.
3 sierpnia o godzinie 13:00 na odcinku pomiędzy Gąsocinem a Ciechanowem na trasie Warszawa – Trójmiasto, w miejscu niedozwolonym – poza przejściami i przejazdami – pod pociąg dalekobieżny PKP Intercity relacji Kołobrzeg – Kraków Główny wtargnęła osoba postronna.

– W związku ze zdarzeniem wstrzymany został ruch pociągów. Wznowienie ruchu uzależnione będzie od działań służb pracujących na miejscu. Podróżni o zmianach w kursowaniu pociągów są informowani w pociągach i na peronach. Szczegóły dostępne są również na stronie internetowej i w aplikacji Portal Pasażera. Przyczyny zdarzenia ustali komisja –poinformowały służby prasowe PKP PLK.

[aktualizacja]

O godzinie 15:15 PKP Polskie Linie Kolejowe wznowiły ruch pociągów między Gąsocinem a Ciechanowem na linii Warszawa – Trójmiasto. Między Gąsocinem a Ciechanowem pociągi przejeżdżają po jednym torze. Po zakończeniu prac służb na miejscu zostanie wznowiony ruch na drugim torze.

Podróżni o zmianach w kursowaniu pociągów są informowani w pociągach i na peronach. Szczegóły dostępne są również na stronie internetowej i w aplikacji Portal Pasażera.


PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony