Partnerzy serwisu:

Postępuje rebranding w PKP Cargo International

Jakub Madrjas 04.03.2021 4,5k

Postępuje rebranding w PKP Cargo International
Fot. Kamila Hercíková/PKP Cargo International
Spółka PKP Cargo International pochwaliła się kolejną lokomotywą w nowym malowaniu. Dawne AWT ma też nową szefową sprzedaży.
Lokomotywa Bombardier Traxx 186.353-9 czeskiej spółki PKP Cargo International z Grupy PKP Cargo została ostatnio oklejona zgodnie z nowym brandem spółki, która dawniej znana była jako AWT. - Jest gotowa świadczyć usługi przewozowe klientom w całej Europie - podkreślił przewoźnik. To kolejny pojazd trakcyjny przewoźnika z nową nazwą, choć tym razem nie w nowych barwach.

Czeski przewoźnik poinformował również niedawno o nowej dyrektor handlowej (Chief Commercial Officer). Od 1 marca 2021 stanowisko to pełni Anna Różalska. dotychczas była odpowiedzialna za zarządzanie działalnością biznesową w segmencie intermodalnym i motoryzacyjnym. Jak informuje spółka, Anna Różalska jest związana z Grupą PKP Cargo International od 2020 roku, a z Grupą macierzystą PKP Cargo od 2016 roku. Wcześniej pracowała w DB Cargo Polska Ukończyła Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz studia podyplomowe na Politechnice Śląskiej w Gliwicach i Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony