Partnerzy serwisu:

Porozmawiaj na temat dworca w Sochaczewie i Lednogórze

inf. prasowa 15.05.2017 352

Porozmawiaj na temat dworca w Sochaczewie i Lednogórze
Wnętrze sochaczewskiego dworcafot. Travelarz CC BY-SA 3.0 pl
W przyszłym tygodniu odbędą się warsztaty kreatywne dotyczące inwestycji dworcowych w Sochaczewie i w Lednogórze. Na spotkanie zapraszani są wszyscy zainteresowani przyszłością dworców: pasażerowie, lokalne społeczności, przedstawiciele władz samorządowych i organizacji pozarządowych, przedsiębiorcy oraz społecznicy.
Warsztaty kreatywne to pierwszy etap konsultacji społecznych, realizowany jeszcze przed przystąpieniem do prac projektowych. Podczas spotkania określone zostają jedynie ramy funkcjonalno-użytkowe inwestycji, a warsztaty prowadzone są w taki sposób, aby uczestnicy mogli swobodnie przedstawić swoje oczekiwania i uwagi. Warsztaty odbędą się 22 maja o godz. 18:00 w Kramnicach Miejskich na ul. 1-go Maja 21 w Sochaczewie.

Podobne spotkania na temat przyszłości dworca w Lednogórze, miejscowości znajdującej się przy linii kolejowej 353. Warsztaty odbędą się 25 maja o godz. 17:00 w Urzędzie Gminy Łubowo.

Spotkania mają charakter otwarty i będą prowadzone w formie warsztatów kreatywnych wzorowanych na warsztatach urbanistycznych i facylitacyjnych. Chęć udziału należy zgłaszać na adres warsztaty@pkp.pl, w temacie wpisując: warsztaty i nazwę dworca. W treści maila należy podać imię i nazwisko oraz aktualny adres mailowy (konieczny do dalszej komunikacji).

Z przyczyn organizacyjnych liczba miejsc jest ograniczona. O możliwości uczestnictwa decyduje kolejność zgłoszeń. Wszyscy, którzy prześlą poprawnie zgłoszenie, otrzymają potwierdzenie mailowe. Pozostałe osoby, które z przyczyn organizacyjnych nie będą mogły wziąć udziału w warsztatach, zostaną o tym fakcie poinformowane.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony