Partnerzy serwisu:

Ponad 26 mln zł na odcinek linii 274

Jakub Madrjas 06.12.2017 2,7k

Ponad 26 mln zł na odcinek linii 274
Fot. Nostrix. GFDL
Modernizacja sieci trakcyjnej i sterowania ruchem na siedmiokilometrowym odcinku Mietków – Imbramowice pochłonie ponad 26 mln złotych.
PKP PLK rozpisały przetarg na modernizację sieci trakcyjnej na szlaku Mietków – Imbramowice oraz modernizację sterowania ruchem kolejowym na p.odg. Mietków i stacji Imbramowice. Zadanie zostanie wykonane w trybie "projektuj i buduj". 

Roboty zostaną wykonane w ramach projektu: ,,Prace na linii kolejowej nr 274 Wrocław – Zgorzelec na odcinku Wrocław – Jelenia Góra oraz przyległych łącznicach”. Szacunkowa wartość zamówienia to 21,6 mln zł netto (ponad 26 mln zł brutto), w tym 14,4 mln zł za zamówienie podstawowe.  

Zamówienie obejmuje wykonanie następujących elementów: dokumentacji projektowej, modernizacji sieci trakcyjnej i urządzeń sterowania ruchem kolejowym (srk), dobudowy skarpy nasypu, wykonania drenażu wgłębnego, regulacji toru w planie i w profilu wraz z uzupełnieniem podsypki, wycinki drzew i krzewów na całej długości modernizowanej sieci trakcyjnej, usunięcia kolizji, budowy urządzeń telewizji użytkowej na przejazdach.

Cena nie jest jedynym kryterium udzielenia zamówienia; po 20 procent oceny można otrzymać za skrócenie czasu realizacji oraz za skrócenie czasu zamknięć torowych. Potencjalni wykonawcy muszą posiadać odpowiednie maszyny, w tym pociąg sieciowy czy podbijarkę torową. 

Prace mają zostać wykonane do 6 grudnia przyszłego roku; otwarcie ofert jest natomiast planowane na 15 stycznia.  
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przetargi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony