Partnerzy serwisu:

Fundacji Grupy PKP zbiera środki na leczenie studenta

inf. pras. 04.04.2020 19

arrow
arrow
Fundacji Grupy PKP zbiera środki na leczenie studenta
Fot. Fundacja Grupy PKP
Fundacji Grupy PKP zbiera środki na leczenie studenta
Fundacji Grupy PKP zbiera środki na leczenie studenta
Fundacji Grupy PKP przedłuża zbiórkę na leczenie Macieja Surówki. Do 15 kwietnia br. można przesyłać pieniądze na specjalne konto, Zebraną kwotę fundacja ma przeznaczyć na leczenie i rehabilitację.
- W marcu rozpoczęliśmy zbiórkę pieniędzy na leczenie Macieja Surówki, który w lutym uległ ciężkiemu wypadkowi. Nasz podopieczny jest studentem pierwszego roku filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Niestety obecnie przebywa w ośrodku rehabilitacyjnym w Limanowej, wcześniej walczył o życie na Oddziale Intensywnej Terapii w Szpitalu Uniwersyteckim w Prokocimiu.
Liczy się każda złotówka - informuje Fundacja Grupy PKP.

- Do 15 kwietnia 2020 możecie przesyłać pieniądze na leczenie Macieja Surówki. Prosimy o wsparcie finansowe rodziny, która znalazła się w bardzo trudnej sytuacji i nagłej potrzebie. Fundusze z tej zbiórki zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów rehabilitacji i pobytu w ośrodku rehabilitacyjnym, psychoterapię, fizjoterapię, neuroterapię oraz zakup niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego (m.in.: materac przeciwodleżynowy, łóżko rehabilitacyjne, wózek inwalidzki itp.) oraz dostosowanie mieszkania do potrzeb osoby z niepełnosprawnością - apeluje.

Informacje o tym, jak można pomóc Maciejowi można znaleźć na stronie Fundacji Grupy PKP.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony