Partnerzy serwisu:

Fundacja Grupy PKP apeluje do przedsiębiorców o przekazywanie sprzętu IT dzieciom

inf. pras. 31.03.2020 457

Fundacja Grupy PKP apeluje do przedsiębiorców o przekazywanie sprzętu IT dzieciom
fot. Fundacja Grupy PKP
- Dajmy narzędzia uczniom wykluczonym, którzy mają trudności w kontynuowaniu nauki poprzez brak dostępności komputerów - apeluje Fundacja Grupy PKP.
W okresie epidemii placówki oświatowe prowadzą zajęcia zdalnie. Uczniowie biorą udział w wirtualnych lekcjach. Niestety nie każdy ma taką możliwość. Dzieci z rodzin wielodzietnych, gdzie jeden komputer przypada na uczące się w szkole rodzeństwo uniemożliwia realizację programu nauczania. Uczniowie z rodzin niezamożnych, również mogą mieć problem z dostępem do nauki online. Fundacja Grupy PKP chce pomóc i ofiarować z pomocą przedsiębiorców sprzęt do użytku domowego. Chodzi np. o nieużywane komputery firmowe, które mogłyby przydać się uczniom

Wszystkich chętnych fundacja prosi o kontakt w tej sprawie na adres: prfundacja@pkp.pl. – W tym trudnym dla wszystkich czasie powinniśmy sobie pomagać i wspierać tych, którzy mają ograniczone możliwości. Sprzęt, który kurzy się w magazynach firm może teraz być przydatny. Prosimy przedstawicieli firm, którzy mogą pomóc o kontakt. – apeluje Katarzyna Kucharek, prezes zarządu Fundacji Grupy PKP.

Fundacji Grupy PKP można pomóc również przekazując 1% podatku, pod numerem KRS: 0000499069. - W tym roku zebrane środki przekażemy na rzecz dzieci z niepełnosprawnością oraz z rodzin ubogich, które przebywają na oddziałach szpitalnych - przypomina Fundacja.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony