Partnerzy serwisu:

Polregio zapewni kompleksową opiekę medyczną pracownikom dzięki współpracy z TUW PZU

inf. pras 12.07.2021 972

Polregio zapewni kompleksową opiekę medyczną pracownikom dzięki współpracy z TUW PZU
Małgorzata Sadurska, członek zarządu PZU oraz Artur Martyniuk, prezes PolergioFot. PolRegio
Największy przewoźnik pasażerski w Polsce zapewni kompleksową opiekę medyczną pracownikom i ich rodzinom dzięki współpracy z TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych. Opieka będzie świadczona w ramach ubezpieczenia zdrowotnego w TUW PZUW. 
Porozumienie w tej sprawie zostało podpisane w piątek 9 lipca w Warszawie.  – Jest to wyjątkowe wydarzenie, które wprowadza naszą spółkę do grona pracodawców oferujących unikatowe benefity pracownicze. Ubezpieczenie zdrowotne nie było do tej pory dostępne w takiej formie dla wszystkich pracowników spółki. Zakres oferowanych w ramach umowy świadczeń jest bardzo szeroki, a dzięki dofinansowaniu Polregio jako pracodawcy, koszt miesięcznej składki w pakiecie Komfort dla pracownika wyniesie symboliczną złotówkę. Polregio oferując swoim pracownikom taki benefit, wyróżnia się na tle innych spółek i liczymy, że w ten sposób przyciągniemy nowych pracowników – powiedział Artur Martyniuk, prezes Polregio cytowany w komunikacie.

Jak informuje spółka, dzięki porozumieniu z TUW PZUW oraz pokryciu zdecydowanej większości kosztów ubezpieczenia przez Polregio jako pracodawcę, pracownicy przewoźnika i ich rodziny będą mieli do wyboru atrakcyjne pakiety zdrowotne, które w zależności od wyboru obejmują m.in.: konsultacje u lekarzy pierwszego kontaktu, wizyty bez skierowania u specjalistów z ponad 20 dziedzin, badania diagnostyczne, prowadzenie ciąży, wizyty domowe lekarzy i pielęgniarek, rehabilitację oraz refundację koniecznego do niej sprzętu.

– TUW PZUW to, jak głosi jego hasło, więcej wspólnych korzyści. Na tym polega wzajemność w ubezpieczeniach, która opiera się na współpracy w interesie ubezpieczonych. Jest ona tym bardziej ważna i przynosi tym lepsze efekty, gdy – jak w przypadku TUW PZUW i Polregio – łączy podmioty należące do wspólnego właściciela, jakim jest Skarb Państwa. Utrzymywana w duchu patriotyzmu gospodarczego współpraca pozwala dzięki synergii czerpać dodatkowe korzyści dla zaangażowanych w nią podmiotów i polskiej gospodarki, a tym samym także dla Polaków. Współpraca z Polregio ma szczególnie ważny wymiar, ponieważ na korzystnych warunkach zapewnia jego pracownikom kompleksową opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie. Ich zdrowie jest najważniejsze – mówi członek Zarządu PZU i przewodnicząca Rady Nadzorczej TUW PZUW Małgorzata Sadurska.

– Atrakcyjność ubezpieczeń zdrowotnych w TUW PZUW polega na tym, że usługi świadczy nasza siostrzana spółka, PZU Zdrowie, która jest rynkowym potentatem. Dzięki temu do dyspozycji pracowników możemy oddać prawie 2500 przychodni w ponad 600 miastach w Polsce. Nie ma problemu ze znalezieniem placówki, nawet w najmniejszym mieście. Z porad można skorzystać z dala od domu, będąc na wakacjach czy w podróży – mówi członek zarządu TUW PZUW Aneta Zawistowska.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
POLREGIO
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony