Partnerzy serwisu:

Polregio i ŁKA dla studentów. Cały miesiąc za złotówkę

Jakub Madrjas 25.09.2021 1,2k

Polregio i ŁKA dla studentów. Cały miesiąc za złotówkę
Polregio i ŁKA poinformowały o nowej ofercie specjalnej dla studentów "Studencki za zeta". Przez cały październik będzie można podróżować pociągami obu spółek w woj. łódzkim na podstawie biletu odcinkowego w cenie 1 złotego.
Oferta specjalna przeznaczona jest dla studentów szkół wyższych do ukończenia 26. roku życia, którzy na obszarze województwa łódzkiego (ograniczonego stacjami: Bobry, Opoczno, Ostrowy, Skalmierz, Dzietrzniki, Koluszki) w terminie od 1 do 31 października 2021 r. będą mogli podróżować pociągami Regio na podstawie biletu odcinkowego w cenie 1,00 zł.

Bilety okresowe można nabyć w przedsprzedaży od 24 września w punktach odprawy, automatach biletowych i w elektronicznych kanałach sprzedaży na polregio.pl oraz w aplikacji mobilnej POLREGIO (na Android i iOS) oraz bezpośrednio u obsługi pociągu. Ostatnim dniem sprzedaży biletów według oferty jest 7 października 2021 r.

Bilety Polregio kupione w ramach specjalnej "Studencki za zeta" są honorowane w pociągach ŁKA uruchamianych przez Łódzką Kolej Aglomeracyjną.

Również ŁKA sprzedaje bilety w analogicznej ofercie. - Wraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego oraz powrotem uczelni wyższych do kształcenia w trybie stacjonarnym, przygotowaliśmy dla studentów specjalną ofertę biletową, która ma ich zachęcić do podróżowania łódzką koleją - pisze przewoźnik. Zasady są takie same - oferta będzie obowiązywała w terminie od 1 do 31 października, a w jej ramach studenci (do ukończenia 26 roku życia), na podstawie biletu odcinkowego okresowego, mogą podróżować przez cały ten okres za 1 zł pociągami kategorii ŁKA, w relacjach na obszarze województwa łódzkiego. Bilety kupione w ŁKA będą honorowane w pociągach Regio spółki Polregio kursujących na obszarze województwa łódzkiego. 

- Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, studenci podczas podróży mogą - w zależności od potrzeb – oddać się pracy lub odpocząć. Dla miłośników jednośladów oferujemy bezpłatny przewóz rowerów w specjalnie wyznaczonych do tego miejscach. Dodatkowo, podróżując pociągiem dbamy o środowisko naturalne, ponieważ kolej jest najbardziej ekologicznym środkiem transportu zbiorowego - zachęca ŁKA.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
POLREGIO
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony