Partnerzy serwisu:

Polish German Railway Business Evening w Hamburger Bahnhof

RBF 03.10.2016 156

Polish German Railway Business Evening w Hamburger Bahnhof
Fot. Hamburger Bahnhof Museum
Tradycyjnie już w przeddzień otwarcia Targów Innotrans w Berlinie, Railway Business Forum (RBF) zorganizowało Polish – German Railway Business Evening. W tym roku polsko–niemieckie, wieczorne spotkanie biznesowe odbyło się w prestiżowym Hamburger Bahnhof – Museum für Gegenwart. Wśród licznie przybyłych gości znaleźli się m.in. przedstawiciele urzędów centralnych Polski i Niemiec, administracji landów Berlina i Brandenburgii oraz przedsiębiorstw kolejowych i firm działających na rzecz kolei z obu krajów.
Była to już kolejna edycja spotkania organizowanego we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP oraz Klastrem Kolejowym Berlin-Brandenburg (KNRBB). Gospodarzem spotkania była firma Track Tec, czołowy europejski producent materiałów do budowy nawierzchni kolejowej. Tegoroczna edycja powtórzyła sukces spotkania zorganizowanego podczas poprzednich targów Innotrans w Deutsches Technikmuseum Berlin. Atmosfera wieczornego spotkania sprzyjała nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów biznesowych oraz nieformalnym spotkaniom i rozmowom przedstawicieli branży kolejowej z obydwu krajów.

Spotkanie otworzył przewodniczący RBF, Adrian Furgalski. Następnie zaprosił do zabrania głosu na temat polsko–niemieckiej współpracy w sektorze kolejnictwa podsekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju, Waldemara Słowika, prezesa PKP SA, Mirosława Pawłowskiego, prezesa KNRBB, Ralfa Maisena. W imieniu gospodarza wieczoru wystąpił Krzysztof Niemiec, wiceprezes firmy Track Tec, który do relacji między Polską a Niemcami odniósł się z perspektywy przedsiębiorstwa
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony