Partnerzy serwisu:

IC: Podróż pociągiem na Wielkanoc zaplanuj wcześniej. Będzie taniej

inf. prasowa 22.03.2017 188

IC: Podróż pociągiem na Wielkanoc zaplanuj wcześniej. Będzie taniej
Fot. ms, Rynek-Kolejowy.pl
Osoby, które podczas wielkanocnych wyjazdów postawią na podróż pociągiem PKP Intercity, już teraz powinni zaplanować swój wyjazd. Na kupujących w przedsprzedaży czekają najlepsze opcje cenowe – pula najtańszych biletów w ramach Super Promo oraz rabaty sięgające nawet 30%.
– Osoby, które zaplanują świąteczną, wielkanocną podróż i kupią bilet z wyprzedzeniem, będą mogły skorzystać z atrakcyjnej puli biletów w ramach oferty Super Promo. Są to najtańsze bilety dostępne w pociągach Express InterCity Premium (EIP) oraz Express InterCity (EIC). Po wyczerpaniu puli najtańszych biletów PKP Intercity oferuje zniżki w ramach oferty Wcześniej-Taniej, obowiązującej na wszystkie kategorie pociągów – przypomina PKP Intercity. Najpierw udostępniane są bilety z 30-proc. rabatem, a następnie z 20-proc. i 10-proc. zniżką. Pule biletów z rabatami są limitowane. W tym przypadku również obowiązują ulgi ustawowe. – Jednocześnie m.in. studenci czy uczniowie dzięki przysługującym im ulgom ustawowym za podróż na święta do domu zapłacą jeszcze mniej – informuje spółka.

Podróżujący, którzy świąteczny wyjazd planują w grupie liczącej od 2 do 5 osób, a jedną z nich jest dziecko, które nie ukończyło 16 lat, mogą wybrać Bilet Rodzinny. W ramach oferty wszyscy dostaną 30-proc. zniżkę. Z dodatkowych ulg skorzystają też posiadacze Karty Dużej Rodziny. Oprócz ustawowych 37% otrzymają również 30% upustu na zakupione bilety.

Wszyscy ci, którzy w czasie Wielkanocy planują odwiedzić klika miejsc, mogą skorzystać z oferty weekendowej umożliwiającej wielokrotne przejazdy w ramach jednego biletu. W okresie świątecznym Bilety Weekendowe PKP Intercity będą ważne o jeden dzień dłużej. Z oferty będzie można skorzystać od piątku (14 kwietnia) od godz. 19.00 do wtorku (18 kwietnia) do godz. 6:00 rano. Cena Biletu Weekendowego w drugiej klasie wynosi 81 zł i umożliwia przejazdy dowolnymi pociągami TLK i IC. Natomiast z Biletem Weekendowym MAX za 164 zł można podróżować w drugiej klasie wszystkich pociągów (EIP, EIC, IC i TLK).

Dodatkowe informacje na temat rozkładu jazdy oraz atrakcyjnych ofert biletowych można znaleźć na stronie intercity.pl.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony