Partnerzy serwisu:

Podlaskie EN57AL idą do przeglądów i delikatnej modernizacji

Michał Szymajda 18.08.2017 2,5k

Podlaskie EN57AL idą do przeglądów i delikatnej modernizacji
Podlaski EN57ALFot. PolRegio
Podlaski oddział Przewozów Regionalnych ogłosił przetarg na wykonanie napraw okresowych na poziomie P4 wraz z pracami dodatkowymi dla 3 ezt serii EN57AL.
EN57AL, które posiada województwo podlaskie w liczbie 6 sztuk, zostały gruntownie zmodernizowane w latach 2012–2015. Podlaski oddział PolRegio nie posiada nowych ezt, stąd są to najnowocześniejsze elektryczne pojazdy, jakie kursują na terenie województwa.

Obecnie PolRegio chce wykonać przegląd i naprawy na poziomie P4 trzech pojazdów z numerami 1544, 1551 i 1555. Pasażerowie dostrzegą przede wszystkim ich odmalowane pudła (z powłoką antygraffiti), czy wymianę tapicerki siedzeń. Zaplanowano też prace dodatkowe, ponad zakres P4. Zamontowane zostaną nowe tablice informacji pasażerskiej, nadajniki Wi-Fi, system elektronicznego zliczania pasażerów oraz monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Będą też ładowarki usb. Przewozy Regionalne chcą ponadto, aby pociąg uzbroić w urządzenia, dzięki którym można będzie w przyszłości zainstalować automaty biletowe.

Na oferty spółka czeka do końca sierpnia. Kryterium ich oceny będzie w 90% cena, a w 10% termin realizacji zamówienia. Po podpisaniu umowy z wykonawcą, będzie miał on 75 dni na wykonanie prac określonych w specyfikacji. Pierwsze dwa pojazdy mają wrócić z napraw jeszcze przed początkiem obowiązywania rozkładu jazdy 2017/2018. Trzeci dotrze na Podlasie w lutym 2018.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
POLREGIO
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony