Partnerzy serwisu:

Pociągi regionalne w Opolskiem pojadą na dotychczasowych trasach

ms, Rynek-Kolejowy.pl 04.09.2015 221

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
Komentarze:
2015-09-04 12:34:23 Autor: Timaj
---.static.drama.pl
Dobrze byłoby zastąpić tez na trasie Opole-Gliwice...niektóre pamiętają jeszcze Gierka
2015-09-04 12:34:40 Autor: Timaj
---.static.drama.pl
Dobrze byłoby zastąpić tez na trasie Opole-Gliwice...niektóre pamiętają jeszcze Gierka
2015-09-04 12:34:42 Autor: Timaj
---.static.drama.pl
Dobrze byłoby zastąpić tez na trasie Opole-Gliwice...niektóre pamiętają jeszcze Gierka
2015-09-04 12:34:59 Autor: Timaj
---.static.drama.pl
Dobrze byłoby zastąpić tez na trasie Opole-Gliwice...niektóre pamiętają jeszcze Gierka
2015-09-04 12:35:08 Autor: Timaj
---.static.drama.pl
Dobrze byłoby zastąpić tez na trasie Opole-Gliwice...niektóre pamiętają jeszcze Gierka
2015-09-04 13:28:53 Autor: komentator
---.252.51.16.internetia.net.pl
W Opolskim, a nie Opolskiem. Starczy już tych anachronicznych form, bądźcie normalni.
2015-09-04 14:02:44 Autor: gustaw
---.dynamic.chello.pl
u Sowy nie zabrakło - zabrakło na przewozy
2015-09-04 15:03:08 Autor: Dolnoslązak
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
No proszę, w Opolskiem wkrótce będą latać nowoczesne jednostki (domyślam się, że Impulsy), a w Dolnosląskiem na najważniejszej linii kolejowej Dolnego Śląska (Wrocław - Wałbrzych - Jelenia Góra) nadal w większości latają stare EZT-y pamiętające Gomułkę i jest ich coraz więcej. Tam PR, tu KD. To dowód na to, że KD odstają nawet od PR-ów. Taki jest własnie efekt monopolizacji przewozów pasażerskich przez jedną spółkę. W Opolskiem kolej się rozwija, w Dolnosląskiem cofa w rozwoju.
2015-09-04 17:09:01 Autor: Johnny Wrocław
---.ssp.dialog.net.pl
[Admin: zmoderowano]
2015-09-04 17:34:06 Autor: dsd
---.centertel.pl
[Admin: zmoderowano]

2015-09-04 18:23:49 Autor: woj-tek
---.ssp.dialog.net.pl
"Dolnoslązak" Jelenia Góra - Wrocław to NIE JEST najważniejsza linia Dolnego Śląska. Może jedna z ważnych ale nie najważniejsza. Jeśli chodzi o przewozy to UMWD twierdzi, że największe potoki pasażerskie generuje Wrocław - Zgorzelec - Wrocław.
2015-09-04 19:34:44 Autor: arek11
---.free.aero2.net.pl
@woj-tek:

Oho, troll z podbolesławieckich wiosek się odezwał. Policz sobie liczbę mieszkańców przy linii Wrocław - Jelenia Góra i Wrocław - Zgorzelec. Poza tym do Jeleniej Góry jest zelektryfikowana, do Zgorzelca - nie. Przez Jelenią Górę jeździły już pociągi do drezna, Paryża i Frankfurtu jak w Bolesławcu nawet nie wiedzieli jak wygląda pociąg międzynarodowy.
2015-09-04 19:37:51 Autor: zbynek
---.226.214.36
@ Johnny Wrocław:

Musiał ktoś ci cegłówką przywalić w beret, skoro takie bzdury wypisujesz. Na 274 ostatnio prawie zawsze widuję kible, czasem nawet niezmodernizowane. Więc gdzie te twoje Impulsy? Chyba w twojej wyobraźni. Jak nie wiesz to nie bełkocz, szczeniaku.
2015-09-04 20:07:49 Autor: morfajfus
---.185.158.123
Widzę, że KD Trolle znowu zwietrzyły kolejny wątek. I jak zwykle robią bydło. Przestańcie już zaśmiecać wątki na RK barany i obrażać forumowiczów! Wszyscy od dawna wiedzą czyja to zawsze robota. Jak nie potraficie szczyle kulturalnie dyskutować to wynoście się na inne portale!

@ dsd: A ty matole zakup sobie oleju, bo twój olej już dawno wyparował ci z twojej pustej bani. Kup sobie kolejkę piko i tam organizuj transport. Takie macie pojęcie o transporcie jak dziecko z ADHD, o czym świadczą ciągłe narzekania pasażerów na waszą niedorobioną spółeczkę.

W Opolskiem przynajmniej będą porządne jednostki, a nie zdechłe trupy, jakie KD puszczają na dolnosląskie linie. I tam się nie okłamuje pasażerów, że w rozkładzie jest pociąg z klimatyzacją i wi-fi, a przyjeżdża zdechły trup wyprodukowany 50 lat temu. Albo jest szynobus, a przyjeżdża bus. Stary kibel bez klimatyzacji w największe upały i wielka kartka z napisem "pociąg retro". to jest ta nowoczesna kolej? Cała Polska się z was smieje, matoły. Więc zanim coś napiszesz szczeniaku zorientuj się o co chodzi. Samymi wyzwiskami nie podreperujesz tutaj swojego ego.

W tym Lwówku to ktoś ci kiedyś ładnie rozkwasił ryja, skoro do dzisiaj leczysz traumę na rozmaitych forach. Wszyscy nawet doskonale wiedzą kim jesteś. Skoro zatrudniają takich buców w KD to się nie dziwię. Dziwię się, że jeszcze masz możliwość wklepywania swoich kretyńskich komentarzy na portalach. Napisz coś więcej o tym Lwówku - wiemy, że masz dużo do powiedzenia na ten temat. Pośmiejemy się jeszcze bardziej z idioty z inteligencją na poziomie krawężnika.

Możesz sobie pochlipać jeszcze, jak to zlikwidowano ci regioexpressy z Legnicy do Drezna. Które woziły powietrze. Też to robisz przy każdej okazji, ilekroć pojawi się temat połaczeń do Niemiec. Urząd Marszałkowski i tak ci nie uruchomi czerwonych prestiżowych puciongów. Och, jaka tragedia, cały prestiż z Legnicy zniknął, a spółeczka KD teraz nie radzi sobie z pociągami do Legnicy. Nie dziwię się, skoro zatrudnione tam szczeniaki siedzą tylko na forach i ujadają na wszystkich jak kundle spuszczone z łańcucha.
2015-09-04 20:21:24 Autor: mirecki
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@wojtek:

Tylko ile pociągów jest na E30 i na 274? Na E30 co pół godziny, na 274 nawet rzadziej niż co 2 godziny. Gdybyś porównał wielkość miast i liczbę mieszkańców to linia jeleniogórska ma zdecydowanie większy potencjał niż zgorzelecka. Do tego dochodzi ruch turystyczny. Ponadto linia jeleniogórska zelektryfikowana do samej Szklarskiej Poręby, zgorzelecka - w Węglińcu przesiadka. Wzdłuż 274 dwa byłe miasta wojewódzkie, wzdłuż E30 tylko jedno. Transport towarowy też jest większy z Sudetów niż po E30. I tak dalej, i tak dalej. Tak jak piszą przedmówcy, nie bez powodu dawniej wszystkie pociągi międzynarodowe do Drezna i dalej jeździły przez J. Górę.

Jeśli wielkość przewozów tego nie oddaje to jest to tylko efekt niesprawiedliwego traktowania pasażerów z różnych linii przez UMWD. Czego najlepszym przykładem jest zabieranie Impulsów z linii jeleniogórskiej na zgorzelecką w sytuacji, gdy duże Impulsy jeżdzące po zgorzeleckiej zostały poniszczone przez miejscowych i brakuje taboru.
2015-09-04 21:00:19 Autor: Piotr z Wrocławia
---.185.134.40
Chciałbym zwrócić uwagę wszystkim zapienionym szczekaczkom z Legnicy czy innego Bolesławca, że główna linia ze Zgorzelca do Wrocławia zawsze biegła przez Jelenią Górę i Wałbrzych. Nosi nawet od samego początku historyczną nazwę - Śląska Kolej Górska. Linia przez Legnicę to jeszcze do niedawna była poboczna linia. Gdyby Unia nie rzuciła pieniędzy na jej modernizację, do dzisiaj pełniłaby marginalną rolę w województwie. Unia dała pieniądze nie dlatego, że pełni ona tak ważną rolę dla Dolnego Śląska, tylko że jest linią tranzytową z zachodu na wschód Europy. Zmodernizowano by ją więc nawet gdyby biegła przez same wioski.

Z kolei na to, że pasażerowie z Legnicy czy Bolesławca mają dużo pociągów i nowoczesny tabor, złożyło się głównie ulokowanie siedziby Kolei Dolnośląskich w Legnicy. Praktycznie czysty przypadek. Równie dobrze siedziba mogła powstać we Wrocławiu albo Wałbrzychu, a wtedy do dzisiaj jeździlibyście starymi kiblami, tak jak nadal jeżdżą takimi jednostkami pasażerowie do Kłodzka czy Rawicza (nota bene ta druga linia ma nieporównywalne większe znaczenie niż jakaś tam linia do Zgorzelca). Dziwnym trafem na tej "najważniejszej na Dolnym Śląsku" (zdaniem niektórych) linii do Zgorzelca innym przewoźnikom zupełnie nie opłaca się uruchamiać pociągów, np. PKP IC nie uruchomia ANI JEDNEGO TLK czy ekspressu, podczas gdy do Jeleniej Góry jeździ kilka (od grudnia ma być jeszcze więcej, w tym może nawet pendolino - tak tak, co za skandal, że IC wybrało na pendolino wolną linię do J. Góry ze 100 km/h, a nie high speed do Legnicy zmodernizowaną na 160 km/h!) nawet do Kłodzka już teraz są 2 TLK na dobę. Za czasów PR-ów też oferta na zgorzeleckiej była, delikatnie mówiąc, uboga.

Więc przestańcie się nadymać i pienić, bo aż niedobrze się robi, jak się czyta te przekrzykiwania smarkatych góvvniarzy, że ich linia kolejowa jest najważniejsza na świecie i kropka.

PS. Nie jestem z Jeleniej Góry ani Lwówka, jakby co. Jestem z Wrocławia, ale staram się patrzeć na temat obiektywnie i kierować wiedzą, a nie jadem, który niektórym do szczętu zalał mózg.
2015-09-04 21:36:32 Autor: woj-tek
---.ssp.dialog.net.pl
Taaa jasne. Ale to na E30 jest najwięcej pasażerów, nie na 274. I nie bez powodów pociągi jadą co pół godziny. EOT
2015-09-04 21:49:43 Autor: jkl
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ woj-tek:

Tłumaczą ci durniu, że linia ta po prostu jest lepiej traktowana przez Urząd Marszałkowski. A pasażerów wcale nie jest więcej - jest może dużo ale tylko do Legnicy. Gdzie niby w tych szynobusikach dojeżdżających do Zgorzelca zmieściłyby się te tłumy? Nawet jak brakuje taboru to małe Impulsy na linii jeleniogórskiej zastępowane są EN57, a małe Impulsy 36WE są przerzucane na linię legnicką (a nie na odwrót) - właśnie dlatego, że EN57 są pojemniejsze, a potoki generalnie na całej trasie są większe do Jeleniej Góry niż do Węglińca. Wiedziałbyś to gdybyś czytał oficjalne komunikaty na stronie KD.

Przestań ujadać bucu i choć raz pomyśl swoją upośledzoną łepetyną.
2015-09-04 21:56:12 Autor: woj-tek
---.ssp.dialog.net.pl
No to skoro tak, to co ujadasz baranie, że Impulsy jeżdżą na E30 a nie na 274. Skoro więcej ludzi jeździ do Jeleniej, to chyba dobrze, że dają pojemniejsze składy na 274.
2015-09-04 22:09:34 Autor: bartekk
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeśli Koleje Dolnośląskie traktują linię E30 priorytetowo, a pozostałe jako podrzędnej kategorii (zabierając np. impulsy z 274 gdy brakuje ich na E30), to nic dziwnego, że na E30 chętniej ludzie korzystają z pociągów. Ciekawe ilu mieszkańców z Legnicy, Bolesławca czy Węglińca jeździłoby pociągami, gdyby jeździł tam jak do Jeleniej najgorszy sprzęt jaki mają KD (tj. głównie kible).

Te chamskie komentarze, które mamy okazję czytać teraz na forum, są właśnie pochodną dysproporcji w traktowaniu różnych linii przez KD i władze województwa. Niektórym smarkaczom widać wyraźnie że woda sodowa uderzyła do głów i naprawdę uwierzyli, że ich linia jest pępkiem świata.
2015-09-04 22:23:58 Autor: jkl
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
W odpowiedzi na post woj-tek:
"No to skoro tak, to co ujadasz baranie, że Impulsy jeżdżą na E30 a nie na 274. Skoro więcej ludzi jeździ do Jeleniej, to chyba dobrze, że dają pojemniejsze składy na 274."
Gdzie ja ujadam idioto, że Impulsy jeżdżą na E30 a nie na 274??? To ty ujadasz za każdym razem, ilekroć ktoś tak napisze, twierdząc że wszystkie Impulsy powinny jeździć na E30. Skoro jest tam tak duża frekwencja jak piszesz, to powinny jeździć raczej pojemniejsze kible, a mniejsze Impulsy na 274. Chyba logiczne, co nie?
2015-09-04 23:10:48 Autor: woj-tek
---.ssp.dialog.net.pl
Nie! Przytoczę Twoją wypowiedź: "(...) właśnie dlatego, że EN57 są pojemniejsze, a potoki generalnie na całej trasie są większe do Jeleniej Góry niż do Węglińca." To się zdecyduj, gdzie powinny jeździć kible a gdzie Impulsy i gdzie są większe potoki na 274 czy E30. Na razie przeczysz sam sobie.
2015-09-04 23:13:43 Autor: 65-ty km trasy Wrocław- Wałbrzych
---.dynamic.gprs.plus.pl
2015-09-04 21:00:19 Autor: Piotr z Wrocławia
---.185.134.40

Z Legnicy będzie od grudnia wagonowy EIC Ślęża na EP09 , bo jest położona blisko i ma prędkość 160 km/h a połączenie wagonowe, a nie Premium- ma stanowić pierwsze połączenie z Wrocławia do Warszawy o godzinie 5 rano. Pociąg wyjedzie po 4-tej rano z Legnicy. Otrzyma też prócz obecnych trzech dodatkowy postój w Brzegu.

Jelenia Góra jako stacja początkowa (i po drodze Wałbrzych) mogą się łapać co najwyżej na drugie połączenie w kolejności o bardziej lukratywnej godzinie odjazdu z Wrocławia, czyli około 6 rano. Stąd dostaniecie Pendolino. Jakby Jelenia Góra miała się łapać na pierwszy korytarz czasowy o 5 rano z Wrocławia skład musiałby wyjeżdżać ok. 3 w nocy. Legnica jest blisko, a linia ma parametr 160 km/h stąd pociąg wyjedzie po 4 rano co jest już akceptowalne.
Analogicznie wieczorem z Warszawy do Wrocławia.
17.35 to bardziej lukratywna godzina, tak więc pojedzie skład Pendolino EIP, który będzie kontynuował jazdę poza Wrocław do Jeleniej Góry położonej daleko i po linii o gorszych parametrach.

19.35 to już mniej lukratywna godzina tak więc pojedzie EP09 z wagonami EIC Ślęża, który to pociąg zakończy bieg w bliskiej pod względem odległości od Wrocławia Legnicy i będzie się poruszał po linii o parametrach 160 km/h i z tego co pamiętam wyrobi się do północy albo nieznacznie ją przekroczy.

I stąd wynika że Legnica dostanie skład wagonowy, a Jelenia Góra załapie się na Pendolino.

PS. Nie mam konta na Infokolej, ani nie pochodzę z Bolesławca, a porcelanę mam Chodzieży.
Drugie PS. oraz jestem zwolennikiem wężykowania Ustronia po sieci osadniczej :P
2015-09-05 00:36:43 Autor: jkl
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ woj-tek:

A gdzie w tej wypowiedzi widzisz "ujadanie, że Impulsy jeżdżą na E30 a nie na 274"??? Rozumiesz ty co czytasz, matole? Wręcz przeciwnie, ja piszę że kible powinny być wysyłane tam, gdzie są większe potoki.

Jeśli, jak piszesz, potoki są większe na E30, to tam powinny jeździć kible. Chyba logiczne - pojemniejsze jednostki na linię z większą frekwencją. Więc po co to czepialstwo i ujadanie, że ktoś wypowiada się przeciwko kiblom na 274? Zależy ci, żeby ludzie tłoczyli się w małych jednostkach? Naprawdę wszystko u ciebie w porządku z głową?

Chroń Panie Boże od takich znaffcuff transportu!
2015-09-05 00:54:58 Autor: 110-ty km trasy Wrocław - Węgliniec
---.185.147.55
@65-ty km trasy Wrocław- Wałbrzych

A ja myślę, że jednak jesteś z Bolesławca. Domyśl się, dlaczego. Dwa posty pod rząd, raz z kompa, za drugim razem z telefonu, raz podpisany "woj-tek", teraz jeszcze głupszy nick. Cierpisz na rozdwojenie jaźni, czy to standardowa metoda trollowania u ciebie?

"Z Legnicy będzie od grudnia wagonowy EIC Ślęża na EP09"

Czy będzie, to się dopiero okaże. To na razie jest projekt. Na razie nie ma nic.

"Jelenia Góra jako stacja początkowa (i po drodze Wałbrzych) mogą się łapać co najwyżej
na drugie połączenie w kolejności o bardziej lukratywnej godzinie odjazdu z Wrocławia, czyli
około 6 rano. Stąd dostaniecie Pendolino. Jakby Jelenia Góra miała się łapać na pierwszy
korytarz czasowy o 5 rano z Wrocławia skład musiałby wyjeżdżać ok. 3 w nocy. Legnica jest
blisko, a linia ma parametr 160 km/h stąd pociąg wyjedzie po 4 rano co jest już akceptowalne."

Co ty bredzisz człowieku o jakichś lukratywnych godzinach? Wy w tym Bolesławcu macie świra na punkcie lukratywności czasów i linii kolejowych. Jakieś kompleksy? Do Jeleniej pojedzie pendolino dlatego, że są większe potoki. Po prostu. Legnica i Bolesławiec to głębokie zadupia jeśli chodzi o zainteresowanie pasażerów z głębi kraju w porównaniu z linią 274.

"i po linii o gorszych parametrach."

Trochę gorsze parametry to któraś tam dopiero w porządku ważności sprawa w porównaniu z wielkością miast, ruchem turystycznym itd.

"19.35 to już mniej lukratywna godzina tak więc pojedzie EP09 z wagonami EIC Ślęża, który to
pociąg zakończy bieg w bliskiej pod względem odległości od Wrocławia Legnicy i będzie
się poruszał po linii o parametrach 160 km/h i z tego co pamiętam wyrobi się do północy albo
nieznacznie ją przekroczy."

Nie bądź taki pewny tego pociągu. Już były pociągi pospieszne na E30, w tym ekspresy. Wszystkie zlikwidowano z powodu znikomej frekwencji. Ten zapewne czeka podobny los.

Chyba że przedłużą go do Jeleniej Góry przez Węgliniec - wtedy może przyciągnie więcej pasażerów.

"I stąd wynika że Legnica dostanie skład wagonowy, a Jelenia Góra załapie się na
Pendolino."

Nie. Po prostu jest jedno pendolino, które nocuje we Wrocławiu i ma przyjazd/odjazd w odpowiednich godzinach. Wybrano linię do Jeleniej Góry, bo linia do Jeleniej Góry o niebo przebija legnicką pod względem potencjału. Taka jest prawda, nie ma co wymyślać jakichś karkołomnych bredni, gdy wyjaśnienie jest bardzo proste i logiczne.

Ponadto do Jeleniej też pojadą nowe składy wagonowe (m.in. z Białegostoku, Przemyśla, Krakowa, Szczecina, dodatkowe z Warszawy). Jeden EIC do Legnicy to nadal będzie śmiech na sali w porównaniu z Jelenią Górą.

PS. Nie jestem mikolem z Jeleniej Góry ani KD Trollem. Więc daruj sobie wiązankę epitetów i inwektyw wobec mojej osoby - zarówno na tym forum, jak i tym drugim, gdzie dużo częściej sie udzielasz.
2015-09-05 01:16:22 Autor: naczеlnik
---.168.103.101
Pozwolę sobie zauważyć, że do Jeleniej Góry jeżdzą PKS-y co pół godziny. Do Wałbrzycha jeszcze częściej (Guliwer i inni przewoźnicy). A ile autobusów jeździ z Wrocławia do Legnicy? Do Zgorzelca i Bolesławca o ile mi wiadomo wszystkie busy padły. Więc na pewno potencjał na linii jeleniogórskiej jest, a biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców (Wałbrzych 130 tys., Jelenia Góra prawie 100 tys., Świdnica 70 tys., dużo mniejszych miast po drodze, ponadto ruch turystyczny) potencjał na pewno jest większy niż na linii zgorzeleckiej. A chyba w określaniu wazności linii liczy się liczba pasażerów a nie prędkość (na zgorzeleckiej zresztą niewiele większa). Linia 274 to główna kolejowa oś Dolnego Śląska łącząca największe dolnośląskie miasta i zarazem główna trasa w Sudety. I nie zmieni tego faktu to że na wrzaskliwym infokoleju uwazają że to jakiś Zgorzelec jest pępkiem świata. To że kolej oddała tu pasażerów busiarzom to sama jest sobie winna. Puszczanie szrotów z pewnością nie przyczyni się do powrotu pasażerów do kolei, zwłaszcza gdy mają alternatywę w postaci komfortowych, często jeżdżących autobusów.
2015-09-05 01:48:36 Autor: cardo
---.19-3.cable.virginm.net
Kolej do Zgorzelca byla zelektryfikowna..:D
Czemu nie otworzyc linii do Swieradowa - Zdroju?
2015-09-05 02:32:41 Autor: marro
---.185.158.123
"Kolej do Zgorzelca byla zelektryfikowna..:D"

Tia... 70 lat temu. Podobnie jak wiele innych linii na Dolnym Śląsku.
2015-09-05 06:05:38 Autor: stefan44
---.play-internet.pl
Wczoraj na 274:
8 pociągów obsługiwane było zmodernizowanymi EN57 (1938 i 1937).
8 pociągów obsługiwanych było Impulsami.
W całym poprzednim tygodniu sytuacja wyglądała podobnie no ale oczywiście województwo opolskie i ich 95% pociągów na skajowych EN57 kursujące po E30 pomiędzy Opolem a Oławą jest lepsze :>
2015-09-05 13:42:54 Autor: marek 44
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ stefan44:

Wczoraj była sytuacja wyjątkowa. Na przykład w poprzednich dniach prawie wszystkie pociągi na 274 to EN57. Zmodernizowane EN57 to też rezerwa, a komfort jazdy w nich jest zbliżony do starych kibli, a nie Impulsów. A gdzie jeżdżą jednostki 36WE, zakupione specjalnie do obsługi linii jeleniogórskiej? Jakbyś się przypatrzył to większość z nich jeździ na zgorzeleckiej.

Wolę skajowe EN57 (dużo wygodniejsze siedzenia) niż zmodernizowane klopy. Tak więc i tak Opolskie górą, a przy tym nie robią pasażerów w balona umieszczając w rozkładzie informację o klimatyzacji, przewijakach dla niemowląt itd, a puszczając stare trupy.
2015-09-05 13:59:06 Autor: stefan44
---.finemedia.pl
"Wolę skajowe EN57 (dużo wygodniejsze siedzenia) niż zmodernizowane klopy."

No to nikt Ci nie broni nimi jezdzic. Jest jedna para na takim taborze obslugiwana przez PR pomiedzy Wro a Legnica :>
Patrzylem w SEPE i przez caly poprzedni tydzien rozklad pomiedzy Impulsami a zmodernizowanymi 57 wyglada podobnie. Za jakis czas z NS wroca uszkodzone po burzy Impulsy i sytuacja wroci do normy (Jelenie Gory + Szklarskie na 31WE, niektore Walbrzychy na EN57AKD).
2015-09-05 14:03:18 Autor: marek 44
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ta para na skajowym EN57 jeździ na ogół do Szklarskiej. Po co kłamiesz? Jesteś z KD?

Jelenie Góry i Szklarskie też nie jeżdżą na 31WE, tylko jak już to na 36WE. Które zresztą i tak zwykle jeżdżą do Legnicy, z powodu uszkodzenia jednostek 31WE. Widzę że masz niewielkie pojęcie o kolei albo celowo trollujesz.
2015-09-05 14:20:06 Autor: rozsądny
---.85.44.204
Do trolla z dynamic.gprs.plus.pl / ssp.dialog.net.pl piszącego dawniej jako "K65", a obecnie "65-ty km trasy Wrocław- Wałbrzych":

"Tak – tak a optymalny korytarz z Wrocławia do Lublina zamiast przez Lubliniec Częstochowę
Stradom Koniecpol wiedzie nie tylko przez Katowice, ALE NAWET PRZEZ KRAKÓW, a w ogóle to nie
z Wrocławia do Lublina (bo Wrocław to zbankrutowana po Euro 2012 pipidówka, która żyje
dzięki aglomeracji wałbrzyskiej) - tylko z metropolitalnej Jeleniej Dziury do Lublina"

Jaki to ma związek z tematem, trollu? Dziurę to ty masz we łbie - widać, że leczysz tu na forum swoje prywatne kompleksy. Jak miałeś nieszczęśliwe dzieciństwo to od tego są specjaliści, a nie fora.

"ty (celowo zaczynam zdanie z małej litery, bo musiałbym wielką) za to cierpisz na paranoję, że
sądzisz iż tylko jedna osoba dyskutuje na tym forum i zmienia tylko źródło Internetu."

Właśnie zmieniłeś nicka (poprzedniego ci zbanowano), wcześniej cięto cię jak zarazę. Dodatkowo zmieniasz sieci i myslisz, że nikt cię nie pozna. Wszyscy cię doskonale poznają po tym samym stylu dyskusji i ciągłych wyzwiskach, matole. Wybierz się do psychiatry w końcu zamiast zaśmiecać fora, ja już ci radziło wielu forumowiczów. Im mniej debili na portalu tym lepiej.

"Składy
kwalifikowane obojętnie czy EIC czy EIP czy EC muszą się zwyczajnie wyrobić na określone
godziny. Trudno za takowe uznać drugą czy trzecią w nocy. Nawet wszystkie EC z zagranicy
nie przekraczają północy w Warszawie czy w Wiedniu, czy też nie startują w środku nocy, a
co najwyżej wczesnym rankiem. Z Rzymu do Wiednia masz EN, bo dzienny EC by się nie wrobił. Do
Wenecji masz EC, do Rzymu już nie. Skład EC Polonia startujący rano w Villach też się
wyrabiał w całości w porze dziennej do 22 w Warszawie."

Zmień płytę trollu. Pojęcie o kolei masz ZEROWE! Juz ci tłumaczono, jak poronione bzdury wypisujesz.

"Piszę z telefonu- ???, a nie wiesz że istnieje coś takiego jak Internet mobliny w laptopie. ty
zobaczyłeś w IP nazwę Plus i z automatu wnioskujesz, że to musi być telefon – widać
człowieku jak ograniczony jesteś, poza tym w ogóle nie potrafisz dyskutować merytorycznie
tylko ciągle zarzucasz wszystkim INNYM swoją metodę, że to te same osoby które
zmieniają tylko źródła Internetu"

To ty nie potrafisz dyskutować merytorycznie, dlatego ciągle ciebie tu tną. Więc zmieniasz co chwilę nicki i sieci. Sprawiasz wrażenie upośledzonego dzieciaka, który odreagowuje na forach swoje życiowe frustracje. W końcu zamkną cię w kaftan i całkowicie odetną od sieci.

"byłem już 3 miesiące temu u ciebie jakimś @wiasiem z
Wrocławia (nie wiem kto to w ogóle jest) teraz nagle okazało się że jestem z Bolesławca.
ty nie potrafisz dyskutować merytorycznie tylko zarzucasz wszystkich INNYCH wkoło inwektywami
, stąd łatwo można poznać twoje jadowite posty o charakterystycznym ładunku inwektyw oraz
charakterystycznej konstrukcji zdań :"

To po co ciągle zmieniasz nicki? I tak nic ci to nie pomoże, będą cię tu kasować jak dżumę. Żeby stać się nierozpoznawalnym, musiałbyś sobie mózg zmienić, a to obawiam się jest niewykonalne bez zaawansowanej pomocy lekarskiej. Psychiatra tu byłby bezradny.

"Przykładowe Cytaty : A ty matole zakup sobie oleju, bo twój olej już dawno wyparował ci z twojej
pustej bani.
Kup sobie kolejkę piko i tam organizuj transport. Takie macie pojęcie o transporcie jak dziecko z
ADHD, o czym świadczą ciągłe narzekania pasażerów na waszą niedorobioną spółeczkę.”"

Cytaty z tego co wyczytałem, odnosiły się do innych osobników. Przynajmniej podpisanych innymi nickami. Aha, przynajmniej sam się zdradziłeś, że te wszystkie wypociny to twoja robota. Co mnie osobiście nie dziwi - nikt inny nie ma tu tak niewyparzonej gęby jak ty. Przyjdzie moderator w poniedziałek i tradycyjnie posprząta syf, jaki narobiłeś.

"Ta „kolejka pikok” to twój znak rozpoznawczy pomimo, że ciągle zmieniasz Nicki"

Twój znak rozpoznawczy to wszechobecne chamstwo w wypowiedziach i płacz, jak potem moderator to wszystko kasuje.

"Cytat : „W tym Lwówku to ktoś ci kiedyś ładnie rozkwasił ryja, skoro do dzisiaj leczysz
traumę na
rozmaitych forach. Wszyscy nawet doskonale wiedzą kim jesteś. Skoro zatrudniają takich buców w
KD to się nie dziwię. Dziwię się, że jeszcze masz możliwość wklepywania swoich kretyńskich
komentarzy na portalach.”"

Och, jakie biedactwo, wypisuje ciągle te swoje idiotyzmy na temat Lwówka, a potem dziwi się, że forumowicze podsumowują jego kretyńską działalność w odpowiednich słowach. Znowu będziesz płakał, lalo?

"Teraz nagle jesteś z Wrocławia, który opluwałeś i twierdziłeś że Wrocław żyje dzięki
Jeleniej Górze i Wałbrzychowi i że to Jelenia Góra jest początkiem tranzytu, a do
Wrocławia nic się nie opłaca. I kto tu cierpi na rozdwojenie jaźni???"

A kto tu nazywa inne miasta Dolnego Śląska dziurami? Siedź śmieciu w swoim zapyziałym Wsiocławiu i się nie wychylaj ze swoją kulturką.

"Kolejne twoje wypowiedzi, a raczej wydzieliny wymiotne :"

Przeczytaj swoje wypowiedzi, zasrańcu. Na takich śmieci jak jak ty żadna resocjalizacja nie jest skuteczna, tylko utylizacja.

"Kto tu kogo obraża. Jedyna osobą która obraża innych forumowiczów w wątkach dolnośląskich
jesteś ty i to nawet osoby, które wcale cię nie atakują."

Jedyną osobą która ciągle obraża innych jesteś ty. Zmieniasz nicki i sieci, ale każdy bez trudu cię identyfikuje. Za chwilę znowu admini pokasują wypociny jakie wyrzygałeś, a ty będziesz płakał na forach, jak to cię niesprawiedliwie potraktowano.

"Jedyna osobą która nie potrafi kulturalnie dyskutować w wątkach dolnośląskich jesteś ty."

Sam bucu nie potrafisz kulturalnie dyskutować, co widać po twoich postach. W tym wątku też to ty zacząłeś obrażać forumowiczów.

"Ja akurat w poprzednim poście 2015-09-04 23:13:43 nie napisałem pod twoim adresem ŻADNEGO
EPITETU- tym bardziej WIĄZANKI epitetów - cały post odnosił się tylko i wyłącznie do
materii merytorycznej. Jedyną osobą która wszystkich naokoło obdziela epitetami JESTEŚ TY
– wystarczy przeczytać mój tekst oraz twoje posty świadczące o twoim całkowity
niezrównoważeniu psychicznym."

Kogo matole próbujesz zrobić w wała? Wszyscy doskonale wiedzą jaki masz styl dyskusji i że nie potrafisz inaczej dyskutować niż z wyzwiskami. Piana ci z pyska leci kundlu, w końcu ktoś założy kaganiec albo wsadzi cię do klatki i będzie spokój.

"Nie piszę na forum Info- kolej w ogóle tam nie mam, ani nigdy nie miałem konta podobnie jak
Kaczka w banku :D"

A ja widzę, że jesteś dość aktywnym trollem na różnych forach kolejowych. Oczywiście co chwilę pod innym nickiem.

"Co do mojego Nicku to nawiązuje do ostatniego odkrycia, ale ty jesteś widać na tyle
nierozgarnięty aby to skojarzyć i piszesz coś o 110 km trasy Wrocław – Węgliniec, na
którym leży Bolesławiec."

Daruj sobie te wypociny bucu. Nicka ci zbanowano, to teraz wymyślasz inne.

"Tak samo jak ty nie bądź pewny uruchomienia Pendolino oraz EIC Śnieżka do Jeleniej Góry"

Spokojna twoja zapluta głowa. Na pewno więcej pociągów IC pojawi się w Jeleniej Górze niż w jakiejś zapyziałej Legnicy.

"Poza tym do Legnicy planowany jest jeszcze EIC FREDRO w
relacji do Węglińca albo EC do Drezna- i z tego chyba nic nie wyjdzie."

Pewnie że nie wyjdzie. W RE do Drezna nie było frekwencji, a w EC ma być? Puknij się w swój mikolski łeb!

"Widać więc że obie
dolnośląskie linie są traktowane przez warszawską centrale PIC-u jednakowo w sferze planów."

Gdzie ty widzisz jednakowe traktowanie? Przecież ty gościu żadnego pojęcia o kolei nie masz. W Legnicy mogą sobie co najwyżej pomarzyć o tylu pociągach jakie ma Jelenia Góra.

"Nie wiem skąd w tobie tyle jadu względem Legnicy i osób z Bolesławca – istotnie
Infokolejowe gwiazdy są czasem śmieszne, ale to nie powód do tego typu jadowitych tekstów,
które wydzielasz. "

Nie wiem skąd w tobie tyle jadu wobec Jeleniej Góry i Lwówka. Chyba prawdę piszą niektórzy, że ktoś ci rozkwasił mordę kiedyś w Lwówku i do dzisiaj leczysz traumę na forach.

"Poza tym twoje wywody się kupy nie trzymają ponieważ bolesławieckie
forum Info- Kolej jest pro-PR i anty -KD, a ty z tego co zauważyłem gloryfikujesz PR-y i syf jaki
odstawiają w opolskim. Kupy to się nie trzyma."

Twoje wywody w ogóle się nie trzymają kupy. Nie masz żadnego pojęcia o kolei na Dolnym Śląsku, co już wykazałem.

"Sam człowieku bredzisz. Wiadomo, że godzina 6-ta z Wrocławia do stolicy jest bardziej
atrakcyjna niż godzina 5-ta więc, o 6-tej pojedzie Pendolino do tego na 6 tą skład
kwalifikowany wyrobi się z Jeleniej Góry, a na godzinę 5-tą musiałby z Jeleniej Góry
wyjeżdżać w środku nocy. Na godzinę 5 – tą rano - gorszą jest przewidziane wagonowe
EIC, bo z Legnicy jest blisko oraz szybko- i się wyrobi – jak tego nie rozumiesz matole -
stosując twój język dyskusji - to się nie wypowiadaj."

Przestań bredzić trollu o jakichś lukratywnych godzinach. Pendolino pojedzie do Jeleniej Góry, bo tu jest po prostu większy potencjał jeśli chodzi o pociągi. Mimo że czasowo wygodniej byłoby do Legnicy, bo mógłby wyjechać później, przez co więcej pasażerów by nim jechało. Widać IC tez widzi, że Legnica i wszystkie Bolesławce to zapyziałe mieściny, które nie umywają się do potencjału 274.

"To samo z Warszawy do Wrocławia wiadomo, że popołudniowa godzina 17.35 jest bardziej
atrakcyjna niż wieczorna 19.35. W pierwszym wypadku pojedzie więc Pendolino w drugim skład
wagonowy EIC. Jak twierdzisz że godzina 19.35 jest tak samo szczytowa jak 17.35 to zwyczajnie nie
masz pojęcia o czym piszesz."

"Tak samo szczytowa" - co to za kolejne brednie? Ani jedna godzina ani druga nie jest szczytowa. Pomyśl, zanim coś wklepiesz w klawiaturę.

"Tak – tak przedłużą ci Ślężę do TWOJEJ Jeleniej Dziury - skład wyjeżdżający z
Warszawy o 19.35!! i to jeszcze okrężną trasą przez Legnicę Węgliniec w sytuacji
udrożnienia najkrótszej opcji przez Wałbrzych, gdzie 2 godziny wcześniej pojedzie Pendolino,
który wyjeżdżając o 17.35 wyrobi się przed północą."

Dziurę już dawno zrobiono ci w mózgu i wypisujesz przez to kompletne debilizmy. Puszczą ci jakiś jeden EC do Legnicy i zlikwidują z powodu braku frekwencji po kilku miesiącach (jak było poprzednimi razami). I tyle będzie prestiżowych pociągów w legnickiej dziurze.

"EIC Ślęża o 19.35 wyjeżdżając z Warszawy kontynuując jazdę poza Legnicę meldowałaby
się w Jeleniej Górze gdzieś 2:30 w nocy. O czym ty bredzisz człowieku. Zarzucasz wszystkim
dookoła że bredzą i trollują tymczasem jedyną osobą, która to robi jesteś ty."

W takim razie EIC Ślęża w ogóle nie jest potrzebny do Legnicy. Bo frekwencji w nim nie będzie. Zrozum matole, że jedynymi miastami, które są w stanie wygenerować przyzwoitą frekwencję w dalekobieżnych pociągach, są Jelenia Góra i Wałbrzych. Możesz ujadać do woli, a i tak nie zmienisz faktów. Tylko ośmieszasz się mikolskim zacietrzewieniem, brakiem wiedzy i inteligencją na poziomie krawężnika.
2015-09-05 14:29:05 Autor: elephant
---.free.aero2.net.pl
Skoro stare i zmodernizowane EN57 są takie wygodne, to dlaczego mieszkańcy Legnicy tak się buntują, gdy ktoś pisze o zabieraniu Impulsów z linii jeleniogórskiej na linię legnicką? Skoro mieszkańcy z Legnicy i innych miast przy E 30 poniszczyli swoje Impulsy to tam się powinno wysyłać rezerwę a nie zabierać nowe pociągi z innych linii. Żeby je też zniszczyli? Paranoja, niektórym się całkiem w d..pach poprzewracało od tego luksusu. Wasze jednostki poszły do naprawy to wy macie jeździć rezerwą zamiast zabierać innym. Skończcie to ujadanie legnickie trolle, bo aż się niedobrze robi jak się was czyta.
2015-09-05 15:00:44 Autor: dróżnik
---.226.214.36
No właśnie mnie też dziwią te ciągłe jatki ilekroć ktoś skrytykuje za coś KD. Dlaczego przy dyskusjach o innych spółkach (niejednokrotnie bardziej krytykowanych) nie ma takich wojenek? Te ataki muszą być sterowane przez kogoś. KD poniosły sromotną klęskę w prokuraturze, próbując wyrokiem sądu uciszyć piszących o wałkach w KD, to teraz próbuje się zamknąć usta w inny sposób - atakowaniem na forach (bo tylko ten sposób został KD). Inaczej nie można tego wytłumaczyć. Nowoczesna spółeczka dbająca o pijar. Pan prezes niech lepiej weźmie za pysk wszystkie swoje szczekające pieski, chyba że i on nie widzi że pijarowo efekt jest wręcz odwrotny od zamierzonego.
2015-09-05 21:17:19 Autor: rozsądny
---.136.234.9
do czubka z Wsiocławia jarającego się "złotym pociągiem":

"Po pierwsze : Nigdy w życiu nie pisałem nic o Lwówku Śląskim."

Ciągle piszesz o tym Lwówku, bucu jeden. Dostałeś tam w mordę od kogoś czy dziewczyna z Lwówka cię rzuciła?

"Po drugie Zawsze piszę z IP Plus nie z żadnego telefonu. Nigdy nic w życiu nie napisałem z
ssp. dialog net pl."

I zawsze pod tym samym nickiem. Tylko czemu wcześniej pisałeś jako "K65"?

"Po trzecie Jestem zarejestrowany tylko na jednym forum kolejowym z trzech. Nigdy nie byłem na
Info kolej a już tym bardziej pod innymi Nickami."

Kłam dalej.

"Po czwarte. Żadnego Nicka mi nie zbanowano, nie zmieniam Nicków zawsze zawiera on liczbę 65,
a ten nawiązuje do „złotego” pociągu. Zawsze piszę z PLUS-a. Także nic nie muszę
wymyślać."

Aha, czyli jednak przyznałeś się, że zmieniasz nicka.

"Taki że pokazuje stan twojego obłędu i pojęcia o kolei. Tak- Kraków jeździ do Wrocławia
przez Częstochowę Stradom Lubliniec a nie przez Katowice, bo za wolno, a Wrocław ma
jeździć do Lublina nie dość że przez Katowice to jeszcze przez KRAKÓW – i to według ciebie
stanowiło historyczny korytarz Jelenia Góra – Warszawa."

Sam jesteś chory psychicznie pajacu. Nikt tu nie pisał o połączeniach do Lublina i Krakowa, więc po co wyjeżdżasz z tym tematem? Dyskutujesz z własną chorą wyobraźnią trollu.

"człowieku w ogóle nie znasz historycznych rozkładów. Nawet pewnie nie wiesz, że pociągi
(Jelenia Góra) Wrocław – Kielce - Lublin jeździły historycznie nie tylko że nie przez GOP,
a tym bardziej przez Kraków to jeszcze omijały duże Opole przez Kluczbork."

Jak wyżej: kogo to tu obchodzi, spamerze? Załóż sobie blogaska i tam projektuj rozkłady jazdy. W całej Polsce a nawet dalej.

"Takie mam pojęcie, że to w dużej mierze dzięki moim staraniom przeszła proteza koniecpolska
dzięki której w ogóle można rozważać wydłużenia pociągów kwalifikowanych POZA WROCŁAW
. Gdyby dalej obowiązywała opcja 5 h dla EIC przez Poznań nic takiego nawet by nie rozważano."

Beka na maksa. Dzięki twoim staraniom - pewnie chodzi o te hejterskie, anonimowe komentarze? Ale kabaret, he he.

"Nikt mnie nie tnie poza lobby łódzkim, którym storpedowałem Y-ka i dzięki czemu przeszła
proteza koniecpolska. Cóż walczą o swoje na ich miejscu pewnie robiłbym to samo. Ale z kolei
jestem zwolennikiem segmentu ekonomicznego z Wrocławia do Warszawy przez Kalisz Łódź. A i
tam wymiana ciosów odbywa się w miarę merytorycznie."

Ha ha, ty naprawdę masz coś nie tak z głową. Ty storpedowałeś Y-ka, a dzięki mnie kupiono pendolino :D

"Jedyną niezrównoważoną osobą trollującą na tym forum JESTEŚ TY chory psychicznie
niezrównoważony osobniku."

Odezwał się ten, którego już żaden psychiatra by się nie podjął w leczeniu. Beznadziejny przypadek.

"Twój zespół "argumentów" to :"

A twój zespół argumentów to megalomańskie wpisy na poziomie dzieciaka i stek wyzwisk, co prezentujesz w każdym swoim komentarzu. Nic dziwnego, że wywalają do kubła każdy twój wpis. Napisz coś jeszcze o Jeleniej Dziurze albo Lwówku - pośmiejemy się więcej z idioty.

"Ok. 60% linijek twojego tekstu psycholu z Jeleniej Dziury to SAME inwektywy. Moje teksty nawet
w najbardziej ostrych chwilach polemiki z największymi oszołomami z lobby łódzkiego (co już
się skończyło, bo jest proteza koniecpolska, a teraz trzeba ratować 14-kę) nie przekraczały
20% i były tylko odpowiedziami na kalumnie i kłamstwa płynące znad Neru."

O właśnie, nie musiałem długo czekać. Dziurę, jak już ładnie zacytowałeś inną osobę, zrobiono ci we łbie i mózg przez nią wyleciał. Przez to teraz myślisz d.pą a nie głową. Takiego palanta jak ty powinno się walić w zapluty pysk, aż cała piana wycieknie. Może wtedy zrozumiesz, co to takiego kultura.

"Przeczytaj teraz SWOJE wypowiedzi stuknięty człowieku .
Przy tobie nawet Stefek z Łodzi czy Jacuś z Gdańska to dyletanci w wydzielaniu poziomu jadu
i inwektyw."

Ha ha, jaki dzieciak. Beka do kwadratu z tekścików gimbusa z ADHD.

"Wstępne założenie przez PIC po 2 pociągi kwalifikowane dla każdej z tras oznacza
jednakowe traktowanie."

Widać, że na rozkładach jazdy też kompletnie się nie znasz. Rany, jaki szczyl.

"Jelenia Góra może tak samo nie wejść w życie jak pociągi legnickie."

Ale wejdzie, a do twoje zapyziałej legnicy będzie jeździć tylko żółta sraczka, bo PIC szybko zrezygnuje z takiej dziury.

"Wtedy zapewne będziesz jeszcze silniej opluwał Wrocław, gdzie wszystko kwalifikowane
skończy bieg, w którym raz twierdzisz że mieszkasz, innym razem twierdzisz, że to
zadupie przy Katowicach , innym razem twierdzisz że stolicę masz tylko w Warszawie, a nie w
zadupiowym Wrocławiu (stolicę województwa), a w ogóle najważniejszy korytarz tranzytowy to
Jelenia Góra – LUBLIN. A Wrocław żyje dzięki tranzytowi jaki generuje Jelenia Góra :D :D :D"

Człowieku, co ty bredzisz??? Ty masz jakąś obsesję na punkcie tych połączeń do Katowic i Lublina. Co to kogo tu obchodzi???

W jednym masz rację: Wrocław żyje dzięki tranzytowi, jaki generuje Jelenia Góra. Gdyby nie Jelenia Góra, pies z kulawą nogą nie zajrzałby do twojego Wsiocławia.

"Nie mam żadnego jadu wobec Jeleniej Góry a już tym bardziej małego Lwówka Śląskiego,
który na tyle mnie nie interesuje i mi dynda , że nawet nie chciało by mi się cokolwiek o nim
pisać. Nie wiem coś sobie chory człowieku w tej głowie uroił i jakich jeszcze innych ukrytych
użytkowników z Info-kolej będziesz we mnie widział."

Jad i obrażanie mieszkańców tych miast wylewa się z każdego twojego postu. Lecz się wrocławski wieśniaku - może jeszcze nie jest za późno.

"Korygowałem tylko twoje brednie, które piszesz tu od maja br. o jakimś rzekomym korytarzu
tranzytowym Jelenia Góra – Lublin, który ma omijać Wrocław (na rzecz Nysy) lub biec nawet
i przez Wrocław ale nie dość że przez Katowice to jeszcze przez KRAKÓW w sytuacji drożnej
protezy koniecpolskiej, która to trasa jest w swej istocie bardziej wrocławsko- lubelską niż
wrocławsko- warszawską, a już tym bardziej wrocławsko- krakowską – i takie też są
kilkudziesięcioletnie doświadczenia historyczne. Ty natomiast uroiłeś sobie KRAKÓW w relacji
Wrocław – Lublin"

Ja tu nie widzę żadnych wpisów o jakimś korytarzu transportowym Jelenia Góra - Lublin itd. poza twoimi. Wracaj do czubków i nie zaśmiecaj dyskusji.

"Ponad to w maju napisałem, że owszem E30 Wrocław – Opole Katowice- Kraków – Tarnów –
Rzeszów – Przemyśl jest podstawowym i potencjalnie najsilniejszym ekonomicznie korytarzem
dla całej Polski południowej..."

Nikogo tu nie obchodzi, co sobie napisałeś w maju. Ja w styczniu tez pisałem dużo ciekawych rzeczy. Powtarzam: załóż sobie bloga psycholu i nie zaśmiecaj dyskusji swoimi rzygami bez żadnego związku z tematem.

"I tak w maju zaczęła się moja dyskusja z tobą niezrównoważony człowieku. Nawet jednego
zaczepnego słowa Ci wtedy nie napisałem, a ty mnie niezrównoważony osobniku od razu
oblałeś kubłem swoich pomyj które generujesz. Zresztą nie tylko mnie A KAŻEGO z kim
wchodzisz tylko w dyskusje. KAŻDEGO – wystarczy poczytać."

Ale to w twoich komentarzach jest najwięcej pomyj, świrze. Nadajesz się tylko do utylizacji, śmieciu. Żadne leczenie nic nie da.

"Czym niby wykazałeś??? – nie kompromituj się człowieku - tą olbrzymią liczbą inwektyw
którą znokautowałbyś nawet Niesioła ??? W ogóle nie odniosłeś się nawet merytorycznie
do zarzutu o Info Kolej."

Cha, cha, jaki dzieciak. Najpierw zrozum to co czytasz, a potem szczekaj. Piana ci z pyska leci jakbyś wścieklizny dostał.

"Czy Info-Kolej jest forum PRO-PR i anty-KD???
Jest .
ty natomiast za wzór stawisz pro PR -owskie opolskie to przecież w forum Info-Kolej powinieneś
upatrywać sojuszników. ty tymczasem atakujesz, zaczepiasz i wyzywasz NAWET ICH."

To wynoś się na Info-Kolej i tam się produkuj. Pewnie tam też dostałeś bana i to kolejny temat, z którego leczysz traumę.

"ty jesteś człowieku zwyczajnie niezrównoważony psychicznie. ty plujesz jadem na absolutnie
każdego kto ci odpisze nawet chyba jakby przyklaskiwał twoim urojonym tezom. Ty się zachowujesz
jak bojownik państwa islamskiego."

Bojownik państwa islamskiego. Cha cha! Nie używaj pojęć, których nie rozumiesz, szczeniaku. Widać, że gimbus ma wolne w weekend i się nudzi. Co do tego, kto jest niezrównoważony psychicznie, to wszyscy z łatwością ocenią po twoich debilny wpisach.

"Godzina 17.35 jest jak najbardziej szczytowa baranie spod Jeleniej Dziury. W komunikacji miejskiej w
Warszawie obowiązują częste kursy do 18.00 potem dopiero częstotliwości spadają. Zwłaszcza
dla kursu EIP godzina 17.35 jest szczytowa gdyż na Centralny trzeba jeszcze dojechać. Dla
wracających z narad i konferencji to godzina 15.35 czy 16.35 (której nie będzie) może wcale
nie być szczytowa do odjazdu ze stolicy na Dolny Śląsk i do łatwego zdążenia na pociąg
kwalifikowany. Godzina 19.35 jest wieczorna poza sporem. Choć może jeszcze napiszesz zaraz, że
to właśnie 19.35 jest bardziej szczytowa od 17.35 – znając poziom bredni jakie produkujesz nie
zdziwiłbym się jakbyś zaraz tak napisał i zespołem swoich argumentów typu : „masz dziurę
w głowie bucu” – będziesz się starał uwodnić tę niedorzeczną tezę."

Ty matole nawet nie wiesz, co to jest godzina szczytowa. Rany, naprawdę rozmawiam z jakimś szczylem bez piątej klepki, który jara się mądrymi pojęciami, których ni w ząb nie rozumie. Spadaj do swoje wioski, wrocławski błaźnie i nie kompromituj się więcej.

"No proszę a jeszcze miesiąc temu według ciebie to Wrocław był zadupiem i pasożytem,
który żyje dzięki m.in. Legnicy . Teraz okazuje się, że Legnica to też zadupie i dziura, a
tu cytat : jedynymi miastami, które są w stanie wygenerować przyzwoitą frekwencję w
dalekobieżnych pociągach, są Jelenia Góra i Wałbrzych."

Jaki miesiąc temu? Co ty baranie znowu bredzisz? Wszystko ci się myli, tłuku. Największym zadupiem jest twój Wsiocław, gdzie mieszkają takie barany jak ty. Po tym poznać wieś - po poziomie kultury mieszkających tam ludzi. Ty jesteś wieśniakiem do kwadratu. Słoma ci z butów wystaje, śmierdzący wsiurze. Wracaj do chlewa, bo na forum też robisz chlew.

"Człowieku cierpisz bez wątpienia na schizofrenię i już gubisz się nawet w tym co sam
piszesz. Coś jak Żyrynowski w Rosji w latach 90-tych - raz by atakował Polskę i odtwarzał
Prusy, na drugi tydzień wspólnie ze Słowiańską Polską atakowałby Germańców i tak nie
wiadomo co w danym tygodniu strzeli głowy."

Cha, cha, znowu gimbusiarskie teksty zapienionego szczyla, których nie rozumie. Polewka na maksa. Napisz coś jeszcze baranie - pośmiejemy się więcej z dzieciaka.
2015-09-05 21:37:25 Autor: 65-ty km Trasy Wrocław - Wałbrzych
---.dynamic.gprs.plus.pl
[Admin: zmoderowano]
2015-09-05 23:18:56 Autor: rozsądny
---.136.234.9
"Tak- tak Wrocław żyje dzięki Jeleniej Dziurze oraz biedaszybom wałbrzyskim, a teraz jeszcze
zabierze jako wojewódzki słynny Złoty Pociąg ukryty na 65 tym kilometrze."

Sam to napisałeś, ty biedamózgu umysłowy. Co do złota, to wystarczy poczytać wsiocławskie portale, jak Wsiocławiaki szczekają że to złoto im się należy. Pewnie to ty piszesz, sądząc po twoim nowym nicku. Miasto debili i baranów.

"Czekam na kolejną porcję inwektyw niezrównoważony emocjonalnie Psycholu jeleniodziurski
zanim obsługa szpitala psychiatrycznego się zorientuje że się wydostałeś z kaftana."

Czekam, aż zabiorą cię do utylizacji, wsiocławski śmieciu. Będzie spokój na portalu. Chyba że czekasz aż ktoś cię namierzy i porządnie obije pyskatego ryja. Wtedy będziesz mógł hejtować kolejne za Lwówkiem miasto, bękarcie.

"Ty pisałeś kiedykolwiek jakieś ciekawe rzeczy. Nigdy nic poza inwektywami pod adresem
absolutnie KAŻDEGO kto ci tylko cokolwiek odpowiedział."

A ty piszesz. Gimbusiarskie tekściki i wieśniackie-wsiocławskie wyzwiska. No pisz więcej szczeniaku, mam niezłą bekę czytając twoje debile wypociny niedorozwiniętego smarka.
2015-09-06 00:01:27 Autor: kjk
---.play-internet.pl
Kto jest kto?

KD troll- za kim jest i skąd jest?
Elita z podbolesławieckich wiosek- za kim jest i skąd jest?
Beton infokolej- za kim jest i skąd jest?
I jeszcze chyba legnickie trolle- skąd są i za kim?

Kto z wyżej wymienionych jest z Wrockloca = Wsiocławia, kto jest z Jeleniej Kupy, a kto jest z Rzygnicy?

PS.
@rozsądny
65-ty kiblometr, prędzej dostał w ryja, w Gosiewie\ewentualnie w Ustroniu\ niż w Lwówku.:):):)
2015-09-06 01:16:30 Autor: proca z wrockloca
---.211.126.7
kjk napisał: "65-ty kiblometr, prędzej dostał w ryja, w Gosiewieewentualnie w Ustroniu niż w Lwówku.:):):)"

On w ryja dostaje wszędzie gdzie się pojawi. Z takim niewyparzonym ryjem i upośledzeniem intelektualnym trzeba mieć duża szczęścia, żeby nie dostać.
2015-09-06 01:33:50 Autor: krаkus
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Uważajcie lepiej, co piszecie, bo zaraz się zlecą zakompleksione trolle z Wrocławia i wam 100 razy napiszą, że "warszawka" jest zła, bo im ukradła cegły po 1945. Ponoć we Wrocławiu są osoby, które od 10 lat albo i dłużej liczą te cegły :D
2015-09-06 14:03:01 Autor: Oppelner
---.adsl.inetia.pl
[Admin: zmoderowano]
2015-09-06 15:54:38 Autor: wrocławska wieś
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
W odpowiedzi na post krаkus:
"Uważajcie lepiej, co piszecie, bo zaraz się zlecą zakompleksione trolle z Wrocławia i wam 100 razy napiszą, że "warszawka" jest zła, bo im ukradła cegły po 1945. Ponoć we Wrocławiu są osoby, które od 10 lat albo i dłużej liczą te cegły :D"
Uderz w stół i nożyce się odezwą. Zakompleksiony wsiocławiaczek nawet o 5 nad ranem musiał wydalić dawkę jadu, bo ktoś wspomniał o Wsiocławiu. Kompleksy najwyraźniej spać nie dają wrocławskim burasom.

Złoto powinno wrócić do Wsiocławia, bo przecież stamtąd pochodzi np. Bursztynowa Komnata. Tak twierdzi wielu wrocławskich ignorantów historycznych. Podobnie jak inne skarby, które przecież najpierw zwieziono do Wrocławia z innych miejscowości.

Do "65-ty kilometr": To wybierz się do tego Bolesławca i nie rób szamba z dyskusji, popaprańcu. A przynajmniej zmień nicka, bo widać że to złoto z Wałbrzycha rzuciło ci się na mózg. Jak coś znajdą, to pierwsze co powinni kupić za to złoto, to kaftan bezpieczeństwa dla ciebie.
2015-09-06 16:27:43 Autor: G o r а l
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
"K65" vel "65-ty kilometr" vel "Oppelner" vel inne nicki to znany troll na tym portalu - najbardziej chamski jaki się tu udziela. Znany z tego, że nie potrafi merytorycznie dyskutować, a tylko obraża swoich rozmówców. Redakcja tnie masowo jego wypociny to zmienia co chwilę nicki a nawet sieci. Dziwię się, że ktoś jeszcze chce dyskutować z tym nabuzowanym wieśniakiem z Wrocławia.

To niesamowite, że jedna opinia czytelnika, który uważa że połączenia kolejowe na Opolszczyźnie są lepiej zorganizowane niż na Dolnym Śląsku, spowodowała taki wybuch chamstwa i agresji u tego gościa. To nie jest normalne, ten czub naprawdę ma coś z głową. Forumowicze chyba będą musieli zrzucić się na leczenie tego psychola w psychiatryku w Bolesławcu, do którego tak on tęskni. Na szczęście połączenie ma tam całkiem dobre z Wrocławia.

Droga Redakcjo - zablokujcie w końcu na amen tego świra bo inaczej nie będzie spokoju na portalu. Nikt nie naruszał tyle razy regulaminu co on! Same jego wpisy z tej dyskusji (które przeczytałem z dużym niesmakiem, nie spodziewając się jakie szambo mnie czeka) kwalifikują go do natychmiastowego zbanowania!
2015-09-06 16:35:18 Autor: wit
---.226.214.36
W odpowiedzi na post G o r а l:
""K65" vel "65-ty kilometr" vel "Oppelner" vel inne nicki to znany troll na tym portalu - najbardziej chamski jaki się tu udziela. Znany z tego, że nie potrafi merytorycznie dyskutować, a tylko obraża swoich rozmówców. Redakcja tnie masowo jego wypociny to zmienia co chwilę nicki a nawet sieci. Dziwię się, że ktoś jeszcze chce dyskutować z tym nabuzowanym wieśniakiem z Wrocławia.

To niesamowite, że jedna opinia czytelnika, który uważa że połączenia kolejowe na Opolszczyźnie są lepiej zorganizowane niż na Dolnym Śląsku, spowodowała taki wybuch chamstwa i agresji u tego gościa. To nie jest normalne, ten czub naprawdę ma coś z głową. Forumowicze chyba będą musieli zrzucić się na leczenie tego psychola w psychiatryku w Bolesławcu, do którego tak on tęskni. Na szczęście połączenie ma tam całkiem dobre z Wrocławia.

Droga Redakcjo - zablokujcie w końcu na amen tego świra bo inaczej nie będzie spokoju na portalu. Nikt nie naruszał tyle razy regulaminu co on! Same jego wpisy z tej dyskusji (które przeczytałem z dużym niesmakiem, nie spodziewając się jakie szambo mnie czeka) kwalifikują go do natychmiastowego zbanowania!"
Trudno się nie zgodzić z tym co napisałeś. K 65 ze swoimi niezliczonymi nickami - doskonale znany tu wszystkim zacietrzewiony smarkacz bez piątej klepki. Śmiesznie to wygląda jak nawet dyskutuje sam ze sobą pod różnymi nickami (tak jak teraz). Jeden wpis z kompa, drugi z telefonu i dyskusja się kręci. Nawet w Tworkach biliby bezradni wobec takiego przypadku. gość potrafi cały dzień tak nadawać. Nawet w niedzielę.

Wrocławska wieś odpoczywa, wrocławska wieś się baw ;)
2015-09-06 16:38:25 Autor: wit
---.226.214.36
@ K 65:

Napisz coś lepiej o wrocławskich Cyganach, smarkaczu. To policja zgarnie cię tak jak twoich wsiowych ziomków z zapyziałej dziury pod nazwą Wrocław. Zresztą pewnie takie komentarze też tłuczesz na tamtejszych portalach. Twoje miejsce jest w poprawczaku.
2015-09-06 16:43:42 Autor: opolanin
---.free.aero2.net.pl
W poniedziałek wróci admin i tradycyjnie pokasuje całą tfu... rczość smarkatego 'K 65'. A ten jak zwykle będzie jęczał jak to źle znowu został tu potraktowany.

Już się nie mogę doczekać kolejnej "transmisji" kabaretu w wykonaniu etatowego durnia tego portalu :-))
2015-09-06 16:48:33 Autor: barti
---.185.147.55
K65 skończyły się tabletki na weekend i szaleje. Nie ma aptek całodobowych we Wrocuklocu? Może przynajmniej na uspokojenie coś ci dadzą...
2015-09-06 16:52:42 Autor: legniczanin
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Od dawna wiadomo, że Wrocław to wiocha pełną gębą. Czego dowodem są takie zidiociałe wybryki natury jak "K 65". Zresztą całe miasto pełne jest takich bezmózgich ciot. Nie na darmo mówi się na Wrocław "największa wieś Dolnego Śląska".
2015-09-06 17:01:09 Autor: K 65
---.dynamic.gprs.plus.pl
[Admin: zmoderowano]
2015-09-06 17:02:01 Autor: jurand
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cha, cha, cha! Gość naprawdę musi mieć spore kompleksy na punkcie swojego Wsiocławia. Co za psychol. K 65 - ciebie musieli rodzice w dzieciństwie skrzywdzić, że tak odreagowujesz. Ojciec cię bił, matka prała w gębę, w szkole gwałcili? Biedactwo. Wytwór wrocławskiej patologii.

PS. free.aero2.net.pl to jest sieć, a nie adres IP, detektywie jak z koziej d... trąba. Podobnie jak numery, które tropisz, a które są tylko końcówką adresów IP wspólną dla tych samych sieci. Ale debil nie zrozumie takich rzeczy.
2015-09-06 17:06:18 Autor: tomasz s.
---.185.147.55
Wszystkie nicki "K65" z łatwością poznać. Prawie zawsze pluje w swoich komentarzach na Jelenią Górę. Kto inny miałby interes w opluwaniu tego małego (nota bene bardzo ładnego i sympatycznego) miasteczka? Naprawdę musiała go tam spotkać jakaś życiowa trauma.

Redakcjo! Zablokujcie całkowicie tego psychicznego krzykacza! Każdy widzi jaki śmietnik zrobił znowu pod artykułem.
2015-09-06 17:13:38 Autor: pablo
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przyszedł K65 i nasгаł. Dlaczego mnie to nie dziwi?
2015-09-06 17:36:08 Autor: proca z wrockloca
---.185.158.123
"K 65" - kaftan bezpieczeństwa juz szykują dla ciebie, półgłówku.
2015-09-06 17:45:35 Autor: zniesmaczony
---.108.135.65
znowu jakiś wrocławski świr niesłusznie wypuszczony z zakładu zamkniętego zasmrodził całą dyskusję. Czy we Wrocławiu same palanty mieszkają ?
2015-09-06 20:40:42 Autor: wieś Wrocław
---.13.74.184
Czy nick "K 65" oznacza "kretyn" i jego iloraz inteligencji?

Napisz coś jeszcze o "słoikach", wrocławski kretynie. Albo złej warszawce czy wrocławskich Romach. To przecież wasze ulubione tematy we Wrocławiu. Widać kompleksy macie nie tylko na punkcie Warszawy, ale i małej Jeleniej Góry. A może nienawidzicie wszystkich oprócz siebie, "wroclovy"? Niestety, takich paranoików we Wrocławiu jest więcej. Na szczęście wszyscy już poznali się na was - za rasistowskie komentarze na wrocławskich portalach wzięła się policja, a niektóre gazety w ogóle blokują we Wrocławiu możliwość komentowania przy niektórych tematach. Wsiocławska patologia napiera, powinni was wszystkich powsadzać do wariatkowa.
2015-09-07 01:55:26 Autor: Bartek z Nysy
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie rozumiem, po co ta kłótnia. Mieszkam w Nysie (a więc nie w Jeleniej Górze, Wrocławiu czy Legnicy), dojeżdżam prawie codziennie do Opola i napiszę tyle, że kolej wcale nie jest u nas tak zła, jak się niektórym wydaje. Oczywiście wszystko jest kwestią skali: Opolskie to małe województwo i gdyby miało do dyspozycji tyle środków na kolej, co Dolnośląskie, na pewno pociągów byłoby jeszcze więcej. Różnica leży nie tyle w wielkości środków, a w gospodarowaniu nimi. Pod tym względem trudno cokolwiek zarzucić naszemu marszałkowi. Na pewno gospodarowanie pieniędzmi na kolej jest u nas lepsze niż na Dolnym Śląsku. Rozkład jazdy jest czytelny, dopasowany do potrzeb podróżnych, pociągi skomunikowane ze sobą. Natomiast jak słyszę o problemach na Dolnym Śląsku (częste odwołania pociągów, awarie taboru, braki taborowe, pociągi przeładowane albo w ogóle pasażerowie nie dostający się do środka) to cieszę się, że u nas na szczęście nie ma amatorszczyzny. Jak mówi się, zły pieniądz wypiera lepszy, a tańsza kolej przeważnie oznacza gorszą kolej, co widać właśnie na Dolnym Śląsku. Zażarta walka dwóch spółek ze sobą i ich pracowników też rzadko służą dobru kolei. Jakość taboru jest sprawą drugorzędną w porównaniu z takimi aspektami jak niezawodność czy punktualność. A to na pewno lepiej wygląda u nas niż na Dolnym Śląsku. Zresztą tabor też sukcesywnie jest wymieniany: szynobusy w Opolskim są dużo wygodniejsze niż dolnośląskie, a nowoczesne składy elektryczne też wkrótce będą. Najgorzej gdy ktoś próbuje leczyć osobiste kompleksy gloryfikowaniem kolei w swoim województwie i umniejszaniem jej wartości w sąsiednim, nie mając tak naprawdę zupełnie pojęcia o temacie.
Restrukturyzacja Przewozów Regionalnych
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony