Partnerzy serwisu:

Pociąg z reklamą piwa znów rusza w trasę

Jakub Madrjas 28.11.2022 3,3k

Pociąg z reklamą piwa znów rusza w trasę
pociąg specjalny w 2021 rokuFot. Leszek Matula
Kompania Piwowarska ponownie startuje z kampanią reklamową piwa Tyskie, której głównym elementem będzie pociąg specjalny. Wyruszy w trasę 16 grudnia, na pokład zabierze zwycięzców konkursu.
W konkursie organizowanym przez browar można wygrać dwa przejazdy – na południu Polski ze stacją w Tychach oraz na północy – ze stacją w Gdyni. Na pokład dostaną się zwycięzcy konkursu. 

Tyski Pociąg Świąteczny zadebiutował w zeszłorocznej kampanii marki i cieszył się zdaniem producenta piwa dużym zainteresowaniem konsumentów. Pociąg odwiedził: Warszawę, Tychy, Poznań i niespodziewanie Żywiec. Dodatkowo jeden z żywieckich pubów otrzymał w prezencie beczkę świeżo uwarzonego piwa. Jak czytamy, "tegoroczna kampania obejmuje komunikację 360 stopni z materiałami promocyjnymi w sklepach oraz limitowanymi opakowaniami".

Spot wyreżyserował duet Konqubinat, czyli Karolina Lewicka i Tomek Kapuściński, produkcją zajął się dom produkcyjny Papaya Films, postprodukcją obrazu – studio Televisor, udźwiękowieniem Juice. Kampanię online i działania PR realizuje agencja Huta 19 im. Joachima Fersengelda. Konkursem zarządza Afekt Agencja Reklamowa. Zakupem mediów zajął się dom mediowy Zenith Media.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony