Partnerzy serwisu:

Pociąg PKP Intercity nie zatrzymał się na stacji Koło

Michał Szymajda 05.09.2022 30,2k

Pociąg PKP Intercity nie zatrzymał się na stacji Koło
Fot. OSP Koło nad Wartą
W czwartek 1 września pociąg IC Dionizos, pomimo wyznaczeniu mu postoju na stacji Koło, przejechał tę stację. Zapytaliśmy PKP Intercity o okoliczności tego wydarzenia.
PKP Intercity potwierdza informację o pominięciu zatrzymania na stacji Koło. – 1 września około godziny 18:50 pociąg IC 71100 Dionizos pominął planowy postój handlowy na stacji Koło i zatrzymał się poza peronami – napisała Anna Zakrzewska z biura prasowego PKP Intercity.

Jak dodaje, pociągiem podróżowało 100 osób. Zostali oni relokowani o godz. 19:40, w asyście Straży Pożarnej, do pociągu EIC 71002 Wisła. Dotarli nim do Warszawy z około godzinnym opóźnieniem w stosunku do planowego przyjazdu Dionizosa.

– W efekcie zdarzenia Skład 71100 został odwołany na odcinku Koło – Warszawa Gdańska. Okoliczności będą wyjaśniane przez komisję kolejową złożoną z przedstawicieli przewoźnika i zarządcy infrastruktury. Zdarzenie nie spowodowało opóźnień innych pociągów oprócz EIC 71002 do którego przesiedli się podróżni – dodała przedstawicielka PKP Intercity.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony