Partnerzy serwisu:

Pochwal się wiekiem i podróżuj taniej pociągami PKP Intercity

inf. prasowa 14.11.2016 155

Pochwal się wiekiem i podróżuj taniej pociągami PKP Intercity
Fot. PKP Intercity
14 listopada przypada Ogólnopolski Dzień Seniora. Z tej okazji PKP Intercity przypomina, że każdy kto skończył 60 lat może liczyć na 30-proc. rabat na przejazdy wszystkimi krajowymi pociągami przewoźnika.
Bilet dla Seniora to stała oferta dla każdego, kto ukończył 60 lat. 30-proc. zniżka obowiązuje na przejazdy wszystkimi krajowymi pociągami PKP Intercity, zarówno w 1. jak i 2. klasie. Promocja jest dostępna w kasach, biletomatach, w Internecie lub w aplikacji IC Mobile Navigator.

Aby potwierdzić uprawnienie do zniżki, wystarczy okazać konduktorowi dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość i wiek, np. dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy. Seniorzy korzystający z oferty nie potrzebują żadnych specjalnych dokumentów czy zaświadczeń.

Dodatkowo, emeryci i renciści mogą odbyć dwa przejazdy w ciągu roku z ulgą 37% w 2. klasie wszystkich krajowych pociągów PKP Intercity. Prawo do zniżki przysługuje na podstawie odpowiedniego zaświadczenia (wydawanego m.in. przez terenowe jednostki Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów), okazywanego wraz z dowodem osobistym lub innym dokumentem potwierdzającym tożsamość. Należy jednak pamiętać, że przejazd „tam” i „z powrotem” jest traktowany jako dwa oddzielne przejazdy.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony