Partnerzy serwisu:

PLK zamawia urządzenia srk dla fragmentu magistrali E65 na Śląsku

Michał Szymajda 03.04.2019 2k

PLK zamawia urządzenia srk dla fragmentu magistrali E65 na Śląsku
Fot. ms, Rynek-Kolejowy.pl (zdjęcie ilustracyjne)
PKP PLK ogłosiły przetarg na wykonanie projektu i zabudowę nowych urządzeń sterowania ruchem kolejowym na odcinku: Most Wisła – Czechowice-Dziedzice – Zabrzeg.
Prace mają być wykonane w ramach projektu „Prace na podstawowych ciągach pasażerskich (E30 i E65) na obszarze Śląska, etap I: linia E65 na odc. Będzin – Katowice – Tychy – Czechowice-Dziedzice – Zebrzydowice, LOT C odcinek Most Wisła – Czechowice-Dziedzice – Zabrzeg”. Oprócz zabudowy urządzeń wykonawca ma też świadczyć usługi gwarancyjne. W zamówieniu znajdują się opcje dotyczące przewidywanych zmian w zakresie interfejsów urządzeń srk, a także wykonania usług pogwarancyjnych.

PLK lokalizuje przewidywane prace dla linii 139, na odcinku Most Wisła – Czechowice-Dziedzice, na linii 93 – Czechowice-Dziedzice – st. Zabrzeg, na linii 150 – podg. Most Wisła – st. Zabrzeg i na linii 693 – st. Zabrzeg – Zabrzeg – Czarnolesie.

Projekt dofinansowany jest z funduszu CEF, jego nazwa to "Prace na podstawowych ciągach pasażerskich (E30 i E65) na obszarze Śląska, etap I: linia E65 na odcinku Będzin – Katowice – Tychy – Czechowice-Dziedzice – Zebrzydowice, LOT C Most Wisła – Czechowice-Dziedzice – Zabrzeg".

Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału upłynie 20 maja 2019. Kryterium oceny ofert to w 80% cena, w 10% termin realizacji zakresu podstawowego zamówienia, a w 10% doświadczenie personelu wykonawcy. 
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony