Partnerzy serwisu:

PLK wyremontuje mosty kolejowe na linii Wrocław – Gubinek

lk, Rynek Kolejowy 03.06.2016 475

PLK wyremontuje mosty kolejowe na linii Wrocław – Gubinek
fot. PLK
PKP Polskie Linie Kolejowe ogłosiły przetarg w formule „zaprojektuj i buduj” na przebudowę mostów kolejowych położonych na linii nr 275 Wrocław – Gubinek.
Prace będą wykonane na odcinku linii 275 między Legnicą a Żarami. Wyremontowany będzie m.in. most nad rzeką Bóbr.

Zamówienie zostało podzielonej na trzy zadania. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie przebudowy mostu na Bobrem koło Leszna Górnego oraz robót torowych na odcinku od km 113,967 do km 114,226, tj. 359 m. Zadanie nr 2 dotyczy przebudowy mostu kolejowego położonego na linii nr 275 Wrocław – Gubinek w kilometrze km 114 oraz wykonanie dokumentacji powykonawczej wraz z pomiarami geodezyjnymi niwelety toru. Zadanie trzecie przebudowy mostu kolejowego położonego w kilometrze 132.

Zleceniobiorca wykona projekt nowej konstrukcji przęseł zapewniającej ułożenie toru w systemie podsypkowym (dostosowanej do przenoszenia obciążeń dla kategorii linii D4 wgPN-EN 15528 oraz obciążeń klasy k+2 zgodnie z normą PN-85/S-10030) oraz przebudowę filarów i przyczółków, jeśli zachodzi potrzeba. Zlecenie dotyczy także projektu i prac budowlanych na przebudowę fragmentu linii kolejowej.

O wyborze zadecydują kryteria ceny (85% wagi oceny) i czasu zamknięcia torowego (15% wagi).
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony