Partnerzy serwisu:

PLK szuka wykonawcy napraw głównych 75 pojazdów kolejowych

Michał Szymajda 10.10.2017 2,1k

PLK szuka wykonawcy napraw głównych 75 pojazdów kolejowych
PLK szuka wykonawcy napraw głównych 75 pojazdów koFot. PKP PLK (zdjęcie ilustracyjne)
Intensywne prace naprawcze i modernizacyjne na sieci PKP PLK wymagają przywrócenia sprawności licznych pojazdów kolejowych. Zarządca torów szuka wykonawców napraw głównych dla aż 75 posiadanych przez siebie pojazdów służących bezpośrednio i pośrednio do naprawy szlaków.
Maszyny i wagony leżą w gestii Zakładu Maszyn Torowych w Krakowie. Korzysta z nich nie tylko PKP PLK, mogą je także wypożyczać wykonawcy działający na zlecenie zarządcy infrastruktury, którzy nie posiadają dostatecznie rozbudowanego parku specjalistycznych pojazdów.

Przetarg podzielony jest na 5 zadań. W ramach pierwszego z nich wykonawca wykonana naprawę poziomu P5 pociągu do wymiany nawierzchni kolejowej P95 UMP III i jednej sztuki wagonu podsuwnicowego, współpracującego z tym pociągiem (typ 622Za/M). W ramach zadania drugiego do naprawy głównej trafi 38 sztuk wagonów techniczno-gospodarczych typu 401Z, 401Ze i jeden wagon 412Za. Następne zadanie obejmuje naprawę P5 30 transporterów materiałów sypkich typu MFS 40Y-P, kolejne naprawę P5 1 sztuki wagonu techniczno-gospodarczego typu 304Ca. W ostatnim zadaniu chodzi o wykonanie P5 dla 3 sztuk wagonów techniczno-gospodarczych typu 406Rb.

90% wagi przetargu stanowi cena, 10% termin gwarancji. Termin składania ofert minie 16 listopada 2017 o godzinie 11:00.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Inwestycje liniowe
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony