Partnerzy serwisu:

PLK naprawi tor w Warszawie. Część pociągów tylko do Warszawy Wschodniej

RK/inf. prasowa 16.11.2017 3,7k

PLK naprawi tor w Warszawie. Część pociągów tylko do Warszawy Wschodniej
Pociąg PKP Intercity na stacji Warszawa WschodniaFot. ms, Rynek-Kolejowy.pl
W dniach od 23 listopada do 2 grudnia 2017 roku niektóre składy kończące lub zaczynające bieg w Warszawie będą kursować w relacjach skróconych. Pasażerowie rozpoczną lub zakończą podróż w Warszawie Wschodniej.
– Relacje zostały skrócone na prośbę zarządcy infrastruktury i wynikają z prac rewitalizacyjnych na jednym z torów linii 20. Szczegółowe informacje w tym zakresie posiada PKP PLK – poinformowała Marta Ziemska, rzecznik prasowy PKP Intercity.

W wypadku biletów sprzedawanych w kasach lub w pociągu kasjer lub konduktor wystawia bilet na przejazd do/z stacji Warszawa Wschodnia i jednocześnie zamieszcza na jego odwrocie adnotację o tym, że bilet jest ważny na przejazd pociągami TLK, IC oraz EIC do/z stacji Warszawa Centralna albo Zachodnia. W przypadku zakupu biletu w kanałach zdalnych (biletomat, Serwis e-IC, SkyCash) pasażer może kontynuować przejazd do stacji Warszawa Centralna/Zachodnia każdym pociągiem TLK, IC. EIC, na podstawie posiadanego biletu, poświadczonego przez drużynę konduktorską w trakcie kontroli biletów w pociągu.

W sytuacji zamiaru rozpoczęcia podróży od stacji Warszawa Zachodnia/Centralna i dalej kontynuowania jej od stacji Warszawa Wschodnia – mogą dojechać do stacji Warszawa Wschodnia innym pociągiem TLK, IC, EIC pod warunkiem zgłoszenia tego przejazdu drużynie konduktorskiej. Przejazd na podstawie poświadczonego biletu odbywa się bez dodatkowych opłat.

Wykaz pociągów kursujących od 23 listopada do 2 grudnia 2017 w skróconej relacji:

• TLK 10103 Branicki – kursuje w relacji Warszawa Wschodnia – Białystok (pominięcie stacji Warszawa Zachodnia i Warszawa Centralna)
• TLK 10112 Branicki – kursuje w relacji Białystok – Warszawa Wschodnia (pominięcie stacji Warszawa Centralna i Warszawa Zachodnia)
• TLK 11102 Skaryna – kursuje w relacji Terespol – Warszawa Wschodnia (pominięcie stacji Warszawa Centralna i Warszawa Zachodnia)
• TLK 11105 Skaryna – kursuje w relacji Warszawa Wschodnia – Terespol (pominięcie stacji Warszawa Zachodnia i Warszawa Centralna)
• TLK 11114 Niemcewicz – kursuje w relacji Terespol – Warszawa Wschodnia (pominięcie stacji Warszawa Centralna i Warszawa Zachodnia)
• TLK 12107 Czechowicz – kursuje w relacji Warszawa Wschodnia – Lublin (pominięcie stacji Warszawa Zachodnia i Warszawa Centralna)
• TLK 12116 Rej – kursuje w relacji Warszawa Wschodnia – Lublin (pominięcie stacji Warszawa Zachodnia i Warszawa Centralna)
• TLK 21106 Czechowicz – kursuje w relacji Lublin – Warszawa Wschodnia (pominięcie stacji Warszawa Centralna i Warszawa Zachodnia)
• TLK 21117 Rej – kursuje w relacji Lublin – Warszawa Wschodnia (pominięcie stacji Warszawa Centralna i Warszawa Zachodnia)
• TLK 13108 Pomarańczarka – kursuje w relacji Warszawa Wschodnia – Przemyśl Główny (pominięcie stacji Warszawa Zachodnia i Warszawa Centralna)
• TLK 31109 Pomarańczarka – kursuje w relacji Przemyśl Główny – Warszawa Wschodnia (pominięcie stacji Warszawa Centralna i Warszawa Zachodnia)
• TLK 51102 Rataj – kursuje w relacji Gdynia Główna – Warszawa Wschodnia (pominięcie stacji Warszawa Centralna i Warszawa Zachodnia)

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony