Partnerzy serwisu:

Planszówki w pociągach PKP Intercity

Jakub Madrjas 22.02.2017 334

Planszówki w pociągach PKP Intercity
Gra "Wsiąśc do pociągu", czyli Ticket to RideFot. Rebel
Już w najbliższy weekend PKP Intercity wspólnie z firmą Rebel w dwóch wybranych składach InterCity udostępni pasażerom nowoczesne gry planszowe. Warto sprawdzić, jak rozwinęła się ta rozrywka od czasów stricte losowego "Monopoly"!
"W czasie podróży pociągiem można spędzić czas na różnych aktywnościach. Dla fanów gier planszowych PKP Intercity przygotowało specjalną atrakcję. W weekend, 25-26 lutego, w dwóch składach kategorii InterCity, pasażerowie będą mogli zagrać w nowoczesne gry towarzyskie. Partner akcji, wydawca gier planszowych Rebel, udostępni podróżnym najpopularniejsze tytuły: Dobble, Timeline: Polska, czy Story Cubes" – czytamy w informacji prasowej.

Z wymienionych gier "Rynek Kolejowy" grał w Dobble i zdecydowanie może ją polecić. To szybka gra na orientację, polegająca na jak najszybszym znalezieniu takich samych symboli na dwóch kartach. Do gry właściwie potrzebny jest stolik, choć chyba da się bez niego obejść. Na zdjęciu do informacji prasowej widać grę "Wsiąść do pociągu" (Ticket to Ride). - Nie jesteśmy pewni, czy Wsiąść do Pociągu zmieści się na stołach w pociągu, ale spróbujemy - mówi "RK" Magdalena Jedlińska, kierownik Działu Marketingu i PR w Rebel. To bardzo popularna gra o tematyce kolejowej i stosunkowo prosta w porównaniu do wielu nowoczesnych, skomplikowanych tytułów, jak Brass.

Dlaczego z szerokiego rynku gier planszowych wybrano akurat te? - Jesteśmy świadomi, że w pociągach spotkamy się z osobami, które nie są zaznajomione z nowoczesnymi grami planszowymi, więc wybraliśmy takie gry, które są szybkie i łatwe do wytłumaczenia, a przy tym bardzo wciągające, zajmujące mało miejsca, no i atrakcyjne wizualnie - tłumaczy Jedlińska.
 
Jak czytamy w informacji prasowej, jest to pilotaż akcji, który zaplanowano na ostatni weekend lutego, ponieważ wieńczy on ferie zimowe w pięciu województwach w kraju. Strefa gier planszowych będzie dostępna w sobotnim pociągu IC Konopnicka relacji Wrocław Główny – Białystok oraz niedzielnym IC Sukiennice relacji Gdynia Główna – Kraków Główny. Podróżni, w 20-30 minutowych sesjach, przy wsparciu ekspertów Rebela, będą mogli wziąć udział w wybranej zabawie. Dodatkowo w czasie przejazdów na pokładzie pociągów hostessy będą rozdawać zestawy gier dla najmłodszych oraz dla tych podróżnych, którzy będą mieli ochotę zagrać przy swoim stoliku.
 

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony