Partnerzy serwisu:

Planer Podróży pomoże w przygotowaniu wyjazdu

inf. pras 11.08.2021 1,7k

Planer Podróży pomoże w przygotowaniu wyjazdu
fot. Dariusz Żaruk, SM42.pl
Eksperci Fundacji ProKolej opracowali i udostępnili Planer Podróży. To swoisty niezbędnik każdego pasażera, który będzie pamiętał… nie rozkład jazdy, ale również miejsca, które warto zobaczyć i przeżycia, które wrócą z nami z podróży koleją.
Jak zaplanować najciekawszą trasę? Które miejsca koniecznie należy odwiedzić? Co ze sobą zabrać? Ile zarezerwować czasu i pieniędzy? Na co zwrócić uwagę? To najczęstsze turystyczne wyzwania, z jakimi musi zmierzyć się każdy podróżnik zanim wyruszy w swoją wakacyjną trasę.

- Wyjściem naprzeciw takim potrzebom jest właśnie Planer Podróży – tłumaczy Karina Reda, z Fundacji ProKolej. – Opracowaliśmy go dla tych, którzy przygotowują się do wyjazdu. W prostej i atrakcyjnej formule zapewniliśmy miejsce na wszystkie niezbędne informacje. One naprawdę ułatwią nawet najbardziej skomplikowaną podróż - dodaje.

Planer Podróży to elektroniczna wersja turystycznego notatnika. Każdy może go otrzymać kontaktując się z nami przez fanpage ogólnopolskiego konkursu „Dworzec Roku”, wydrukować i uzupełnić o niezbędne dane. Sześć kategorii tematycznych powoli na przygotowanie podróży i zebranie kolekcji najważniejszych wspomnień. W planerze będzie można również dodać zdjęcie, które pozostanie nie tylko wakacyjną pamiątką, ale również inspiracją dla kolejnych podróżników. Warto też pamiętać, że autorzy najciekawszych wpisów otrzymają atrakcyjne pamiątki.

Towarzyszący konkursowi na „Dworzec roku” Planer Podróży to sposób na zorganizowanie niezapomnianej wycieczki kolejowej. Tym bardziej, że wsiadając do pociągu i patrząc przez okno już zaczynamy być na wakacjach. Jeszcze przed dojechaniem do celu.

Konkurs „Dworzec Roku” to przedsięwzięcie dwóch fundacji: ProKolej i Grupy PKP. Od 2017 roku celem wspólnych działań jest popularyzacja dobrych praktyk w obszarze infrastruktury kolejowej. Tegoroczną edycję konkursu „Dworzec Roku” honorowym patronatem objęli: Urząd Transportu Kolejowego, Instytut Kolejnictwa, Towarzystwo Urbanistów Polskich, Stowarzyszenie Architektów Polskich oraz Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze. Partnerem wydarzenia jest firma DASAG.

W trzech edycjach konkursu udział wzięło już ponad 20 tys. osób. Wygrana dla lokalnej społeczności zwycięskiego dworca to nie tylko zwrócenie uwagi całej Polski na jedną stację, to także niesamowita promocja całego regionu. To dowód na to, że kolej ma także wymiar regionalny a o standardy podróży pociągiem może zadbać dosłownie każdy. Więcej informacji: https://dworzec-roku.pl/

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony