Partnerzy serwisu:

PKP SA zaprasza na warsztaty w sprawie Węglińca

inf. prasowa PKP SA 07.05.2017 181

PKP SA zaprasza na warsztaty w sprawie Węglińca
Stacja kolejowa w WęglińcuFot. Mohylek, GFDL
W czwartek, 11 maja odbędą się warsztaty kreatywne dotyczące planowanej inwestycji dworcowej w Węglińcu. Na spotkanie PKP SA zaprasza wszystkich zainteresowanych przyszłością dworca: pasażerów, lokalne społeczności, przedstawicieli władz samorządowych i organizacje pozarządowe, przedsiębiorców oraz społeczników.
Warsztaty kreatywne to pierwszy etap konsultacji społecznych, realizowany jeszcze przed przystąpieniem do prac projektowych. Podczas spotkania określone zostają jedynie ramy funkcjonalno-użytkowe inwestycji, a warsztaty prowadzone są w taki sposób, aby uczestnicy mogli swobodnie przedstawić swoje oczekiwania i uwagi.

Najbliższe warsztaty odbędą się w Węglińcu 11.05.2017 r. o godz. 16:00 w Urzędzie Miasta przy ul. Sikorskiego 3 w sali 25.

Spotkanie ma charakter otwarty i będzie prowadzone w formie warsztatów kreatywnych wzorowanych na warsztatach urbanistycznych i facylitacyjnych. Chęć udziału należy zgłaszać na adres warsztaty@pkp.pl, w temacie wpisując: warsztaty i nazwę dworca. W treści maila należy podać imię i nazwisko oraz aktualny adres mailowy (konieczny do dalszej komunikacji).

Z przyczyn organizacyjnych liczba miejsc jest ograniczona. O możliwości uczestnictwa decyduje kolejność zgłoszeń. Wszyscy, którzy prześlą poprawnie zgłoszenie, otrzymają potwierdzenie mailowe. Pozostałe osoby, które z przyczyn organizacyjnych nie będą mogły wziąć udziału w warsztatach, zostaną o tym fakcie poinformowane.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony