Partnerzy serwisu:

PKP SA z certyfikatem Pracodawca Przyjazny Pracownikom

inf. prasowa 26.02.2018 1,5k

PKP SA z certyfikatem Pracodawca Przyjazny Pracownikom
Fot. Jakub Szymczuk, KPRM
PKP SA znalazła się wśród laureatów X edycji konkursu Pracodawca Przyjazny Pracownikom. Certyfikat potwierdzający przyznanie tytułu odebrał w pałacu prezydenckim prezes PKP SA Krzysztof Mamiński.
– Bardzo dziękuję za tak cenne wyróżnienie. Cieszy ono tym bardziej, że otrzymaliśmy je od związków zawodowych, które szczególnie dbają o prawa pracowników. Dzisiejszy certyfikat traktujemy nie tylko jako nagrodę, ale również jako motywację do dalszych działań – powiedział Krzysztof Mamiński.

Celem konkursu jest promowanie pracodawców, którzy wyróżniają się w stosowaniu dobrych praktyk w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy, w szczególności poprzez stabilność zatrudnienia, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa do zrzeszania się w związki.

Akcja nadawania tytułu Pracodawca Przyjazny Pracownikom zainicjowana została przez Komisję Krajową NSZZ „Solidarność” w 2008 roku. Dzisiejsze wydarzenie zostało objęte patronatem Andrzeja Dudy, Prezydenta RP. W tegorocznej edycji uhonorowanych zostało 27 firm.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony